Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabányán vagy Debrecenben...

Tatabányán vagy Debrecenben laknál szívesebben?

Figyelt kérdés

Lakhatásom kb ugyanannyi lenne. Fizetésem Tbányán 50 ezerrel lenne több.


Család, rokonok is élnek mindkét városban.


2020. szept. 15. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Tatabánya igazából egyetlen bazinagy lakótelep, nincs olyan szép, nagy és hangulatos óvárosa, mint Debrecennek. Debrecen jóval nagyobb, színesebb, bulisabb város. Ha kevesebb is a fizetésed, azt sokkal több helyen el tudod ott költeni, mint Tatabányán.


Viszont másrészről valóban, Észak-Nyugat Magyarország fejlettebb, jobbak a fizuk, és nekem a tájképe is jobban tetszik a hegyeivel, mint a totálsík Hajdúság.

2020. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Tatabányához viszont közel van Tata, Esztergom, Szfehérvár, Budapest.. Ha szeretsz kirándulni akkor mindenképp Tatabánya. Vértes, Gerecse, Visegrád, Balaton, Velencei-tó, mind elérhető közelségben. Az ország közepe kb.

Debrecen környékén pedig kevés látnivaló van.

2020. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Debreceni vagyok és szeretek itt lakni, nem szívesen költöznék el.
2020. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelműen Tatabánya, havi 50 ezerből simán kirándulhatsz Debrecenbe, ahányszor csak akarsz... :)))
2020. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Inkább Debrecen. Sokkal szebb, hangulatosabb, élhetőbb város. Lehet, hogy Tatabányán több lenne a fizetesed, de nem biztos, hogy jobban éreznéd ott magad.
2020. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a siksagtol, Alfoldtol fobiam van, olyasmi, mint a teriszony, ellenben a hegyeket szeretem, csak hegyes videken tudnek letezni.
2020. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Debrecen. A nyugati országrészre nem költöznék. Egyébként Debrecen sokkal élhetőbb és jobban fejlődik Tatabányánál.
2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

4/ alatt már nyilatkoztm ezügyben, amit az értékelések alapján mínusz 2 ponttal jutalmaztak.


Akik a piros gombot nyomták meg, nyilván nem éldegéltek évekig álláskeresési támogatásból.

A kérdésfeltevésből véleményezhető, hogy a pénz nem elsődleges szempont a kérdezőnek, de mivel a véleményünket kérdezte, én leírtam a magamét!

2020. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

8-as, a debreceniek lepontoztak? Lehet.

Ha nem vagy tényleg kirándulós, akkor Debrecen. De itt tényleg az a baj, hogy a városon kívül nem sokmindent találsz. A városban el lehet lenni, de ha ki akarsz mozdulni a természetbe, akkor tényleg kicsit messzebbre kell menned. Viszont a városon belül elég nyüzsgés van. Életstílustól függ.

2020. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Debrecen mellett ott az Hortobágy, ott lehet kirándulni. És van arrafelé sok kerékpárút, valamint folyó. Én Debrecenbe költöznék.
2020. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!