Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen település Zalaszabar?

Milyen település Zalaszabar?

Figyelt kérdés

Milyen ott élni? Ott élők véleménye érdekelne, nem olyanoké, akik azt tanácsolnák, hogy menjek el, nézzem meg magam. Átutaztam már rajta, és tetszett, amit láttam, de ez nem jelent túl sokat, sok kérdésre nem kaptam választ. Most még a kocsmák sincsenek nyitva sok helyen, hogy ott érdeklődjek, bekopogni meg senkihez nem fogok.

Pl milyenek az emberek ott, segítőkészek vagy inkább áskálódók? Kisebbség száma, közbiztonság? Érdekes módon statisztika szerint alig vannak romák, de például az iskola oldalán fellelhető képek ennek ellenkezőjéről tanúskodnak.

Ingatlanokat jó árban találtam, közel a Balaton és két nagyobb város is gyorsan megközelíthető. Nekem ezek megléte már elég lenne, de vannak gyerekeim, akik miatt a fenti dolgok is fontosak. Az ő szempontjukból a kalandpark jelenléte sem utolsó dolog. Ajánlanátok-e családosoknak az odatelepülést?

Köszönöm válaszaitokat előre is



2020. szept. 23. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem élek ott, átutazóban jártam arra. Nem költöznék oda, baromi közel van Zalakomár. Ha nem voltál ott, akkor nézd meg, azonnal elmegy a kedved a költözéstől!
2020. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, csak ez az ok, amiért nem költöznél oda? Mármint, érted, ott van Zalakaros az még közelebb van Komárhoz, mégis csomó ember szívesen lakna ott. Szabar és Komár között azért van 15 km, kb 4-5 település
2020. szept. 23. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Zalakaroson nincs semmi, pár fürdőt leszámítva. Szép hely, de vannak sokkal szebbek is az országban. A 4-5 település sajna nem sok akkor, ha Zalakomárban 1 db fehér embert nem látsz az utcán. Átutazóban voltam ott és kb az a kategória, hogy ha ember feküdt volna az úton, akkor is inkább áthajtottam volna rajta a kocsival, minthogy meg kelljen állnom.
2020. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!