Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hamarosan újpestre fogok...

Hamarosan újpestre fogok költözni azon belül is a Szent István térre, valóban olyan veszélyses mint ahogy azt mondják,hogy hiába a sok rehabilitálás ugyan olyan rossz környék maradt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ott lakom. Szerintem nagyon jó környék, tele új házakkal, piaccal és a Fő térrel. Vannak térfigyelő kamerák és sorompós parkoló.

Nekem még soha nem volt semmilyen problémám ott pedig 17 éve költöztem oda.

2020. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem ott lakom, de azért meg szoktam ott fordulni, mert szüleim még Újpesten laknak. Nyilván nem a legjobb környék Budapesten, de nem is kirívóan vészes. Sokkal rosszabb helyeket is láttam már, ez sztem ilyen szempontból közepes.
2020. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz környék. Igaz, én csak napközben járok arra (Piac miatt) és nagyon ritkán látok ott fura fazonokat.

Este nem tudom milyen, de szerintem nem lakják veszélyes fazonok.

2021. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!