Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyöngyös mennyire biztonságos...

Gyöngyös mennyire biztonságos hely? Mely részeit kell elkerülni?

Figyelt kérdés

Kirándulni tervezek menni oda, be szeretném járni a várost. Az lenne a kérdésem, hogy közbiztonság szempontjából vannak-e problémás helyek, amit ajánlott elkerülni, és ha igen, ez a város mely utcáira igaz?

Kulturált válaszokat, köszi.



2020. okt. 12. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Tiszta gáz...

Valakit érdekel ahol laktok. És egyből negatívum meg trollkodás.

Nemhogy örülnétek..

2020. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

#11

Én nem ott lakok 😀

De már jártam ott többször is, semmi extra nincs benne,egyszer érdemes minden olyan dolgot megnézni ami érdekli az embert.

Miért jártam ott?

Nógrádi gyerek vagyok és leginkább a Mátrából gurultam-gurultunk le Gyöngyös felé, ha már ott van az ember be kap valamit,de Eger felé is jó menni.


Kérdezőnek esetleg annyit még üzzennék hogy esetleg Gyöngyös előtt guruljonak átt a Mátrán ha pl Budapest felől jöttök,jót fog tenni a hegyi levegő 🙂

Útvonal autóval Budapest M3 autópálya majd Salgótarján felé fordulva 21 út aztán Pásztó ezekután irány a Galyatető szépen követitek az útvonalat a hegyen keresztül,azt hiszem pontosan nevét nem tudom Mátraszentimre-Bagolyirtás talán előtte kicsivel jobb oldalon lehet látni Gyöngyös városát ha nincs köd,tovább indultok majd ki lesz táblázva hogy jobbra kell fordulni Gyöngyösre azt mentek és ki is jukadsz.

Ezt busszal is ugyan így meg lehet csinálni.

Első körben ennyi ha ugye Gyöngyöst is fel szeretnéd fedezni, aztán majd legközelebb Gyöngyös felől lehet támadni Parádsasvár felé előtt Kékestető majd Eger stb...


Esetleg ha lenne valamilyen kérdésed szívesen segítek amiben tudok,nyugodtan írj,ha gondolod és volna hozzá kedved szívesen veled is tartanék vagy esetleg legközelebb itt a Mátrában 🙂

2020. okt. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!