Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nàlatok is idegesítő a gondnok...

Nàlatok is idegesítő a gondnok a tàrsashàzban?

Figyelt kérdés
Reggel 7kor màr húzkodja a kukàkat ki,ami csörög zörög,dübörög. Amikor felmos akkor nagyon hangosan beszélget mindenkivel aki épp jön a folyóson. Hangosan ràköszön(üvölt kb) a 100méterre lévő emberre. Nem egyszer ébredtem fel miatta,pedig fuldugoval alszok . Legalabb hetvegen nem csinalja ezeket,csak hetkoznap. Titeket nem idegesitene?
2020. okt. 14. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Reggel 7 kor én már rég nem alszom hétköznap, szóval nem zavarna.
2020. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk hajnal 4kor csinálja ezt ráadásul a kukatároló ajtaján nincs kilincs ezért csapkodni kell. Ezután 5 fél6 körül jön a kukásautó és pont az ablakom előtt szarakodik mindig mindenki. Azért én ebben az időpontban még szeretnék aludni ha lehet. De pl. a kertészeti melókat is 7 körül kezdik itt a parkban, szabadságom alatt sem tudtam 7nél tovább aludni mert akkor már füvet nyírtak, láncfűrészeztek meg ilyenek. Szóval igen rohadtul zavaró tud lenni amikor 8 előtt már nem bír magával senki.
2020. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én el tudok vonatkoztatni az ilyen zajoktól, de ha zavarna, akkor megkérném, hogy kicsit csendesebben nyomassa már. Mondjuk én 7-kor már dolgozom... 🤔
2020. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Abba belegondoltál, hogy ha reggel 5-kor, 6-kor vagy 7-kor nem húzza ki valaki a kukákat, akkor nem viszi el a szemetet a kukásautó?


Egy társasházban laksz ami zajjal jár. Ha nem bírod a zajt akkor költözz egy családi házba!

2020. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen esetekre jo a fuldugo.

Mindig lesz valami zaj, meg ha csaladi hazba koltozol, ott is lesznek szomszedok.

Ez nem hozzaallas, nyilvan vannak esetek amik tarthatatlanok, de amiket felsoroltal, azok nem tartoznak ebbe.

2020. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk? Milyen gondnok? Aki itt van, az csak arra koncentrál, hogy szedegesse a különböző díjakat, - aztán mehetsz, ahová csak akarsz. Poloskával fertőződött meg a ház. Idejében jeleztük, hogy lehetőleg minél hamarabb megoldjuk - közösen - a fertőzés felszámolását. Már három - saját költséges - irtáson túl voltunk, mire szervezett egy irtást. Naná, hogy nem engedtem be az irtót, mert az utolsó irtás hatóanyagát semlegesítette volna a tevékenysége. Ezek csak azért reszketnek, hogy nem fizetsz ezt vagy nem fizetsz azt, - amikor nekik lenne valami dolguk, akkor meg elsunnyognak. Nyilván van pozitív kivétel is - és ezektől az emberektől elnézést kérek, mert nem nekik szólt az írásom, - de nem ez a jellemző. Ebben az országban csak díjak, jutalékok szedegetése, jövedelmek csipegetése megy profin, a többi meg "bableves".
2020. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
5-ös: a füldugó megoldás lehet de csak akkor merek azzal aludni ha tudom, hogy valaki más ébren van rajtam kívül mert akármi történik a lakásban biztos, hogy nem fogom meghallani.
2020. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, azert a fuldugo nem 100%-osan szuntet meg minden zajt.. ha valami “komoly” dolog tortenne azt meghallanad. En egyedul elek, es mindig fuldugoval alszom, volt olyan hogy a csap elkezdett magatol cseperegni, es meghallottam, tehat akinek alapbol jo a hallasa, ilyentol nem kell tartania
2020. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!