Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Háromgyerekes család a panelban?

Háromgyerekes család a panelban?

Figyelt kérdés
A felettünk lakó fiatal párnak hárok gyereke van. A legidősebb 7 éves, a legfiatalabb 2-3 éves. Azt tudni kell, hogy ezt a párt már a gyerekek születése előtt is gyűlölte az egész ház, mert hát nem túl kultúrált emberek, éjjel-nappal hangoskodtak. Én tisztában vagyok azzal hogy a panel ezzel jár meg azzal is, hogy a gyerekek azok gyerekek. De ha a gyerekek épp nem a csupasz laminált padlón játszanak építőkockákkal vagy üveggolyókkal, akkor mind az 5 ember teli torokból üvölt. A nő ilyen jó magas frekvencián kiabál a gyerekekkel hogy még az űrből is hallják, a férj meg artikulálatlanul üvölt. Ez természetesen csak a gyereket nem zavarja, akik szintén üvöltenek. Voltam már fent ezügyben, természetesen az volt a válasz hogy hát gyerekek, nem tudnak velük mit kezdeni. Ha csak ütöm a csövet (nem szaladhatok fel mindig, ez napi probléma és néha elpattan a húr) akkor meg nekik áll feljebb és szitkozódnak. A kérdés az hogy mit lehet tenni ha az ember néha szeretne pihenni egy háromgyerekes család szomszédságában? Ugye nekem is jogom van hozzá?

2020. okt. 24. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos szívás. Mehetsz, vagy összefogtok és ellehetetlenítitek őket, de az csak el fog mérgesedni.

Megpróbálhatod megbeszélni vele.

2020. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Itt a tèny nem kèrdès.

Vannak törvènyek errevonatkozóan,le kell mèrni hány decibel a zaj ès jelenteni kell.

A jogunkért nem könyörőgni kell"kèrni kell".

2020. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát én ütném a csövet, amíg el nem fáradok. Ekkora bunkókkal szemben nem kell intelligensnek lenni. Mi több, akkor sem kell csendben lenned, amikor alszanak. Hadd tudják meg, milyen érzés.
2020. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak azzal az a baj, hogy azt az egész ház hallja, nem akarok másokat is rendszeresen ezzel szívatni főleg nem éjjel.
2020. okt. 24. 15:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor zajonganak, annyiszor mennék fel szólni. Rendben van, hogy társasház, meg panel, de az együttélésnek is vannak szabályai, még gyerekekkel is.
2020. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ütős furopisztolyal ahol alszanak,a plafonra kell tenni egy kis fèmlemezt ès agèpbe tegyèl egy kamu furót ès tizpercenkèt egy percig üttesed.

A szomszèdok mit szólnak?

Mond nekik szóljanak a zajongóknak,ne neked.

2020. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszenvedtem ezt a fajtát, mikor pár éve Békásmegyeren laktam panelban. Ott két gyerek volt és nem felettem laktak, hanem alattam, de brutálisan hangosak voltak. Tipikus idegbeteg anyuka, primitív, nagypofájú apuka, meg a két szerencsétlen gyerek, akik állandóan hisztériáztak, és mindenért leüvöltötték őket, a legalpáribb, legundorítóbb stílusban. Facebook-on meg ment a magamutogatás, hogy mennyire, de mennyire boldogok. És a legérthetetlenebb az volt, hogy rajtam kívül kb senkit nem zavart ez a közvetlen szomszédaik közül, vagy legalábbis nem mertek szólni nekik. A szemben lévő házban lakott egy hibbant öregasszony, ő azt csinálta, hogy mikor a kölykök elkezdtek sírni meg ordítani, kiállt az ablakhoz és elkezdte fennhangon mondani a magáét, hogy nem normálisak, biztos bántják a gyerekeket, stb. Zengett az utca. Aztán egyszer tahó apuka megunta dolgot és elkezdett hangosan visszapofázni, úgyhogy az idióták az ablakból üvöltöztek egymásnak. :D Hát, mit mondjak, nem sírom vissza azt az évet, amíg ott laktam. Ahogy volt jobb lehetőség, elköltöztem. Nem bírtam már idegekkel az állandó cirkuszt.
2020. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A opció:


112: jó napot kívánok

Te: jó napot, a szomszédban nagyon nagy a kiabálás, a gyerekek sírnak és fura zaj van. Azt hiszem bántják a gyerekeket.

112: azonnal küldök egy rendőrjárőrt


Ismételd szükség szerint, akár a többi lakót is bevonva.


Valaki meg fogja unni, ha a család, akkor vagy megnevelik magukat vagy költöznek. Ha a rendőrök, akkor meg a gyámügyre kerül az ügy.


B opció:


[link]

2020. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Van jogod hozzá, csak érvényesíteni igen nehéz. Családi háznál is van ilyen ordítós família, megy az ordítozás, mert otthon ezt látta, vagy nyomatja a kertben a Kossuth rádiót, nem számít, hogy nem érdekel. Ha van szomszéd, egy hülye mindig van, ha nincs majd lesz.
2020. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben kimeríti a csendháborítást, jelentsd be őket a rendőrségen. Ha kell többször is.
2020. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!