Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok az ilyen emberrő...

Mit gondoltok az ilyen emberről/emberekről?

Figyelt kérdés
Munkahelyen játsszák a nagy precíz szakembert, mindenki munkáját kritizálják... Ezzel szemben otthon nem takarítják az udvart, mindenhol szemét és lomok borítják a kertet, a lakás vastagon koszos, az ablakon nem lehet átlátni annyira mérhetetlenül retkes, több éves szag és bűz a lakásban a szellőztetés hiánya miatt... A 18 éves fiukat babámnak hívja az apja, mondhatom igazi férfias megszólítás.... A gyerek több idegen nyelvét beszél, meg agytröszt csak épp azt nem tudja hogy kell a gereblyét meg a fűnyírót megfogni... Életképtelenre nevelik... Nem tudja magát alapszinten sem ellátni, mindent a szájába kell adni... Mindent az udvarszomszédjuk csinál, amit ki is használnak teljes mértékben... Eszük ágában sincs semmiért sem mozdulni.... Tiszta és rendezett környezetben él a szomszédjuk, mindene megvan és mindig fejleszt, vesz valami újat. Ekkor mindig a trehány szomszédja kritizálni kezdi és azt fikázza viccesen vagy viccesnek gondolva ami nekik nincs is vagy mellé még fényévekre járnak attól hogy egyáltalán gondolhassanak rá hogy vegyenek... Ilyen udvarszomszédaim vannak... Mit gondoltok erről a családról?
2020. nov. 8. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy nem vagyunk egyformák, és mindenkinek másak a prioritásai. Neked a tiszta udvar, rendes ház, nekik meg a tudás.
2020. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem valahogy rögtön rólad képződött egy bizonyos lenyomat a fejemben ettől a leírástól, nem róluk.

Soha nem bírtam az ilyen embereket akik állandóan a körülöttük élők életén csámcsognak, meg betegesen lesik minden lépésüket, aztán fortyognak magukban.

2020. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Miért zavar téged az, hogy a gyerekét hogy hívja a szomszéd? Úgy hívja, ahogy akarja, te a saját portádon vagy, azzal foglalkozz ott a kerítés másik felén. A rendezetlen udvart se értem, valaki fegyvert tart a fejedhez, hogy te neked ott kell élni abban az udvarban?

Nekem is inkább rólad alakult ki egy érdekes kép a fejemben. Aki ennyire szeret mások életében kéretlenül vájkálni, azt sehol se kedvelik. Nem arról van szó, hogy nem lehet meg a véleményed, de azt tartsd meg magadnak meg a saját családodnak, otthon a négyfal között azt beszéltek, amit akartok, hidd el más is megbeszéli otthon azt, hogy téged milyen kreténnek tart.

2020. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs saját életed, hogy a másikéval foglalkozz, illetve azèrt írsz ki ilyen kèrdèst, mert te sem tudod megoldani? Mást égetni nem gáz?
2020. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, beváltottad amiket gondoltam rólad. Egy mérgező, primitív ember vagy. A szomszédról szól az egész életed, velük vagy elfoglalva mert jobb dolgod nincs, és ha valaki erre rávilágít, akkor annak az anyja picsáját.
2020. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra azért őszintén kíváncsi lennék, hogy egy ilyen kommentet hogy a francba engedett meg a gyakori kiírni? :-D
2020. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!