Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni zajongó,.bolon...

Mit lehet tenni zajongó,.bolond szomszéddal?

Figyelt kérdés

A földszinti lakásunk ki van adva albérletbe. A bérlő most fog elköltözni, mert már nem bírja a felette lakó zajongását. Este kopácsol, dübörög. Szólt neki, azóta még jobban, kiabál stb. Fel is vette videóval, mont egy bolond, vonyít egész nap. Csajról van szó.


Beszéltünk a főbérlőjével, nem hiszi el, hogy ezt csinalja és nem akarja kirakni. Szerintetek mit kene csinálni, hogy rávegyük, hogy ne csinálja vagy hogy költözzön el?


2020. nov. 11. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És megmuttàtok a videót? Ha igen akkor el kell hinnie nem?
2020. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Fuldugo csodakat tesz :)
2020. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerjük személyesen a főbérlőjét,a közös képviselő adta neg a telefonszámát. Azt mondta nem érdekli.

Füldugóban éljen a bérelt lakásban, mikor fizet érte, csak mert i.diota lakik felette? Te sem gondolod komolyan

2020. nov. 11. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk egyformak … egyik idiotabb mint a masik … es, hogy kinek van igaza? … HOSSZU EVEK ALATTI PERESKEDES ALATT SEM DERUL KI. Van ertelme? NINCS.
2020. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magában kiabál? Vagy kivel? Egyébként részvétem. Egyre több a bolond az utcán is, a társasházakban is. Kifejezetten bolond szomszédom még nem volt, de olyanok igen, akik ordenáré módon üvöltöttek minden este, hozzá iszonyat dübörgés, trappolás, csapkodás. Én csak fölöttük laktam, de akik közvetlenül mellettük laktak, mind be voltak szarva, senki nem mert szólni nekik, inkább csak jópofiztak velük... Egyedül kevés voltam hozzájuk. Pláne hogy a saját lakásukban laktak, én meg csak albérlő voltam. Én is elköltöztem idővel, tényleg nem volt más megoldás.
2020. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

En pl sokszor osszefagyva veszem ki a csontokat a melyhutobol a kutyanak. De 5 kozul csak egyet adok neki. Ahhoz,h szetjojjenek,a foldoz kell csapdosnom.

Sokat beszelek telon a csaladtagjaimmal meg elettarsammal. Hangosan,mert nem halljak kulonben.



A folottem levonek is ugyanennyi zakjal jar az elete. A meklettem levo anya a gyerekeivek orditozik veszekszik. Masik szomszed egesz nsp orditozik a csaladtagjaival. Mielott felmerulne,semelyikunk se cigany.


Ilyen a belvaros. Szokjad meg vagy koltozz el tanyara.

2020. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 azert van egy kisebb kulonbseg a ket allitas kozott lol
2020. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyetem alatt végig albérletbe laktam, 1 évig olyan alatt, aki a cicáknak nyakat adott enni, minden este 7kor kalapált fél órát,meg rggel is. Csak addig zavarty amíg ki nem derítettük,mi a fenét csinál. De az más, azt csak rövid ideig csinálta. De a bérlőnk állítása szerint hajnalban meg késő éjszaka csinalja ezt nagyon, mintha húzgálna a bútorokat, üti a csöveket. Amióta szólt neki, azóta visít is. Küldött felvételt, nem értem mit mond amúgy, de kettyósnak tűnik. Most ezt a felvételt elküldjük a főbérlőjével.
2020. nov. 11. 17:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

17:20

"Mielott felmerulne,semelyikunk se cigany"


Csak éppen pont úgy éltek mint a cigányok!!

2020. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

"Ilyen a belvaros. Szokjad meg vagy koltozz el tanyara."


Az a baj, hogy a sok tanyasi beköltözött a belvárosba, és hozzák a primitív tanyasi életformájukat.

2020. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!