Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utálnak engem a szomszédok?

Miért utálnak engem a szomszédok?

Figyelt kérdés

Ott tartok, hogy a szomszédok gyakorlatilag nem is köszönnek nekem, levegőnek néznek.


67 éves vagyok, nyugdíjas, 12 lakásos társasházban lakom. A szomszédaim fiatalok leginkább. A feleségem már meghalt, egyedül élek.


Igazából én megfigyelem a szomszédokat, legalábbis úgy teszek, mint aki megfigyelné őket. Mindezt a saját szórakoztatásom és unaloműzés céljából teszem.

Amikor kint ülök a 2. emeleti erkélyemen, ami egyenesen a parkolóra néz, és látom hogy éppen megjön valamelyik szomszéd, akkor előveszek egy távcsövet és elkezdem nézni őket, illetve előveszek egy noteszfüzetet, és úgy csinálok mintha felírnám hogy ki mikor érkezett meg. Ilyenkor már rázzák a fejüket onnan lentről vagy felkiabálnak valami csúnyát.


Vagy amit most kitaláltam, hogy nálunk a társasházban van jelenleg 1 nő karanténban, és mindig este 22 után viszi ki a szemetet, akkor megy ki, én pedig kirohanok utána kamerával, és úgy csinálok mintha lefényképezném. Utána pedig felnyitom a szemetest, és azt is lefényképezem amit beledobott, mert aki karanténban van, annak dupla szemeteszsákot kell használni, de ő csak egyet használt. Persze megy a kiabálás, pedig nekem van igazam.


Akkor volt olyan, hogy az egyik szomszédom este 11 órakor mosott, én pedig kihívtam rájuk a rendőrséget, névtelen bejelentést tettem, igaz egy kicsit eltúloztam, de kijöttek.


2020. nov. 18. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Aha... távcsövet, és nem tudod az okot.


Kamu.

2020. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezekért utálják. Keressen más szórakozási lehetőséget.
2020. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De én viccből csinálom, csak nem esik le nekik, ők komolyan veszik.

Jó a rendőrséggel egy kicsit túllőttem a célon, de ne mosson 11 óra után, ráadásul nem először fordult elő.

2020. nov. 18. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Rendben, ha annyira nem kamu: viselkedjen normálisan és ne nézegessen másokat távcsővel, tegye el a szekrénybe porosodni vagy nézegessen csillagokat, mit tudom én.
2020. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Neked vicces, másnak nem. Ne csináld és kész. A mosógép akkor zavarjon ha már te nem vicceskedsz másokkal.
2020. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már. Ekkora kamut. Legalább képzelőerőd és humorod lenne.
2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Micimacko67 ***** válasza:
93%
Kérdező, te nem 67 éves vagy hanem 17 éves unatkozó troll....
2020. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan írtad, - amit kétlek, - amiket leírtál, akkor ez nem kérdés, - ugyanis megválaszoltad a "kérdésedet". Egyáltalán nem a világtörténelem menetét megtörő csoda, hogy egy ilyen, tudatosan provokatív embert úgy kezelnek, mint ahogyan téged. Az én szótáramban azt a kifejezést alkalmazom az ilyen emberekre, hogy "gonosz törpe". Örülj neki, hogy nem rajtad tesztelik hetente az üzemanyagok oktánszámát!
2020. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
azert nem csipik, mert s.ggfejkent viselkedik ?
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez az unatkozó, provokatív, troll hülyegyerek. Nem unod még?
2020. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!