Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért mászkál ki a szomszédom...

Miért mászkál ki a szomszédom pólóban + egy szál lőcsben az erkélyére?

Figyelt kérdés
Társasházban közös erkélyünk van, csak egy félig-meddig átlátszó üveglemez választja el középen a két erkélyrészt. Ha egyszerre vagyunk kint a saját erkélyünkön, szinte mindent látunk a másikon: azt, hogy mibe van öltözve stb. Mivel elöl magas az erkély korlátja és nem átlátszó, így a járókelők csak kb. a melléig látják őt, de én látom, hogy sokszor alul nincs rajta semmi, a póló felül még ott van, de alul himbálódzik a harangkötele. Amikor odabámulok a saját erkélyemről, mintha gúnyos mosoly futna végig a száján. Képes félórákig ilyen öltözetben telefonálgatni az erkélyén. Mi ezzel a célja? Nekem akar dicsekedni azzal, hogy az övé milyen nagy? Ennyire büszke a szafaládéjára? Egy boxeralsó vagy egy rövidnadrág felvétele 20 másodpercbe kerülne neki.

2020. nov. 23. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Lehet tetszel neki.
2020. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

miért kukkolsz arrafelé???


Fordíts hátat.

2020. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
És voltaképpen semmi közöd hozzá. Az erkély az ő lakásához tartozik.
2020. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
De minek nézed? Nem tudsz a másik irányba fordulni? Tegyél oda egy növényt vagy az üvegre valami fóliát. El sem tudom képzelni, hogy ha meglátom véletlen a szomszédomat egy szál f.szban, akkor csak bámuljam tovább.
2020. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle
2020. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem minden ember szégyenlős.

Emlékszem külföldön a város közepén építkezésen voltam és már olyan melegem volt hogy kis gatyában voltam,sokan meg bámultak aztán kész.

2020. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Te minek nézed?
2020. nov. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért bámulod a szomszédot, amikor pólóban és egy szál lőcsben van az erkélyen? 😃
2020. nov. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Had csináljon már az ember a saját otthonában amit akar! Ha, egyszálkukiban érzi jól magát, hát legyen. Te meg ne bámuld, vagy tegyél oda vmit ha zavar.
2020. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
melege van. ha nem lenne ilyen elutasító a társadalom, elképzelhető, boltba is így menne. hagyd meg neki ezt a kis örömöt xd
2020. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!