Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kárpátaljára költözni az...

Kárpátaljára költözni az anyaországból. Ottani magyarok! Atrocitások mennyire érik Ukrajnában a közterületeken egymással magyarul beszélőket? Aggódom hogy támadások fognak érni valamikor magyarságom miatt. Meg most van ez a durva fenyegető levél is!

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek az utóbbi néhány évben biztonságban Kárpátalján magatokat, illetve gyerekeitek jelenét-jövőjét tekintve hogyan látjátok a mostani helyzetet?

2020. dec. 5. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még odaírhatnátok hozzászólásaitok végére azt, hogy melyik járásban éltek, azaz, hogy amit írtok mely területre vonatkozik.
2020. dec. 5. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha de soha ne gyere ide egy tré hely

Voltam Magyarországon az se valami gazdag de valamelyest jobb

Magyarság miatt van némi elnyomás igaz, de mivel beregszászi járásban lakom nem nagy atrocitás.

De nagyon rosszak a fizetések, az emberek kb. Nagy része 8 általánossal rendelkezik tahóak tudatlanok, és persze bűnözés ráta magasabb.

Ha egy kis eszed van sose gyere ide

Én még tanulok de minél előbb fogok elmenekülni

2020. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreérthettél! :) Munka nálam távmunka, így fizetések alacsonysága engem nem érint, csak és kizárólag az ottani ruszin (ukrán?) emberek hozzáállása számít. Ezzel a tahósági szinttel kissé megrémítettél. Mert ez már jobban számít. Meg a mostani fenyegető levél tartalma is aggaszt, gondolom tudod miről írok. Nem akart senki Ukrajnához tartozni, megkérdezésük nélkül egy idegen országhoz csatolták őket, most mégis néhány idióta ki akarja őket onnan rugdosni, ahol évszázadokon keresztül nyugalomban éltek... Így költözz Kárpátaljára... Párkapcsolatot miatt mennék, de az ukránok (azon belül is az általad is említett műveletlenek) aggasztanak.
2020. dec. 6. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve nem élek már otthon, de engem soha semmilyen atrocitás nem ért, Ungváron.

Nyílván mindenhol vannak hülye bunkó emberek, de ezzel nem tudsz mit kezdeni igazából.

2020. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!