Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyennek képzeled el a...

Milyennek képzeled el a tökéletes életedet?

Figyelt kérdés
Milyen házban élnél? Milyen párod lenne? Hány gyereked? Hány és milyen állataid? Mi lenne a hobbid? Milyen alkalmazottaid lennének?
2020. dec. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Tökéletesnek nem nevezném, de az ideális életem az hedonista lenne, ahol meg is tudnám élni a vágyaimat. Jól fizető munkahely mellett (ami megvan, de nyilván az ember nagyravágyó, szóval mindig lehetne jobb) egy nagyvárosi (itthon Budapest, de akár külföldön is) egy penthouse-ban laknék, lent a privát parkolóban egy ford mustang-al (GT). Ha vállalkoznék, akkor szórakozóhelyet üzemeltetnék / rendezvényszervezéssel foglalkoznék, éjszakai életben dolgoznék és minden nap más lányt / nőt fektetnék meg. Emellett gyakran járnék külföldre nyaralni, lehetőleg valami trópusi tengerpartra.


Ehhez képest a valóság teljesen más a közelében sem vagyok ennek, de álmodozni azért lehet.

2020. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem édes mind1 csak boldog legyek☝
2020. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Tanyán laknék boldogságban,békességben
2020. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy, ahogy az utolsó.
2020. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen házban élnél?

Mindegy, csak legyen otthonos.


Milyen párod lenne?

Mindegy, csak szeressük egymást, és számíthassunk a másikra.


Hány gyereked?

Nem tudom, lenne-e gyerekem.


Hány és milyen állataid?

Egy fekete vagy szürke macska. De nem biztos. Lehet, nem lenne.


Mi lenne a hobbid?

Zenélés. Fotózás. Esetleg festés.


Milyen alkalmazottaid lennének? Semmilyenek.

2020. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
maszkmentesnek
2020. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Családi ház kis kertel bűnözés mentes környéken, vidám, boho berendezessel szocis butorokkal (nemtudom miert, de imadom :D) sok viraggal, a jelenlegi párom borzasztóan boldoggá tesz, inteligens, humoros, gondoskoó és ugyanúgy nem szeretne gyereket mint én. Mentett macskáknak és óriás nyusziknak is nagyon örülnék (nem vágasra) viszont vallalkozast nem szeretnek. Ha a paromnak lenne, szivesen besegitek, de szeretem a munkamat, oregeket apolok. Megvan a szabadsag, nem cseszeget senki, de nem is kell stresszes dontesek hoznom es viszonylag jol fizet. Most keresek 700 eurot, ha felmenne 1000ig akkor mar boven jutna evi egy ket kirandulasra is 😊
2020. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!