Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetünk? Négyes társasház...

Mit tehetünk? Négyes társasház közös pincéjébe az egyik tulajdonos ott lakó Édesapja akinek még haszonélvezeti joga sincsen beköltöztetett életvitel szerüen egy hajléktalant. A pincében nincs Wc sem víz. Mit tehetnek a többi tulajdonosok?

Figyelt kérdés

#hajléktalan #Illegális beköltözés
2020. dec. 25. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Közösképviselőnek azonnal szólni és kipaterolni az illetőt.
2020. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Rendőrség.

Utána felönteni egy csomó hypót, zárat cserélni és az idióta papának nem adni kulcsot.

2020. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze ilyet nem szabad meg nem is szabályos, de az jutott eszembe, hogy a bácsi biztos csak megsajnálta szegény hajléktalant. Jön a legnagyobb hideg, mínuszok, gondolom segíteni akart neki, hogy ne fagyjon meg az utcán. Tisztában vagyok vele, hogy vannak megfelelő szervek, akik az ilyeneknek segítenek, nem azt mondom, csak szimplán megértem és együtt tudok érezni vele. Nem a ti dolgotok, hogy szállást keressetek neki persze, de ha valamelyikőtökben van egy kis emberség, akkor rendőrsèg meg mindenféle balhé nélkül esetleg segíthetnétek annyival az embernek, hogy megmondjátok hova tud menni, hogy ne fagyjon meg vagy valami. Lehet amúgy, hogy egy teljesen normális, nem alkesz ember, aki nem tehet róla, hogy oda a került, ahova. Tudom a többség tehet róla, de kivételek mindig vannak. Egy próbàt megér. Amúgy ez miatt tudom, hogy le leszek pontozva, de szabálytalanságtól függetlenül, zavar szegény ott a pincében bárkit? Lehet csak a leghidegebb éjszakákra húzná meg magát ott. Betörni a lakásokba meg nem olyan egyszerű, arra kevés esélyt látok hogy ez lenne a terve. Na mindegy, én csak túl jószívű vagyok, nyugodtan lehet utálni érte.
2020. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így van ahogy írod , de eddig a lakásában lakott most megunta és irány a pince. Sajnálom és is de 40 éve így él . Nagyon is tehet róla hogy ilyen helyzetben van . Január 4 én rendőrség.
2020. dec. 26. 05:29
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Világos, rendőrség a megoldás,még véletlenül sem az, hogy segítsetek neki hajléktalanszállót találni?

Az eszem megáll komolyan mondom!!!

Itt b@szod a rezet a neten, meddig tartana ugyan szólni neki, hogy ott nem lakhat, de segítetek neki szállót találni.

Esküszöm nem értem én már az embereket.

2020. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

#5

Min áll meg az eszed te szerencsétlen?

Elolvastad a kérdést?

A házban lakik az öreg fia, eddig együtt laktak egy lakásban, csak a fia beköltöztette az öreget a pincébe, mert valamilyen okból nem működik az együttélés. Nehogy már a ház gondja legyen megoldani a problémájukat, de nem is kötelesek elviselni, hogy valaki ott terjessze a fertőt víz és vécé híján.

Igenis a rendőrséghez kell fordulni, ők majd visszateszik az öreget a bejelentett lakásába, vagy elhelyezik hajléktalanszállón.

Nem a lakók dolga megoldani a családi problémákat!

2020. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Miért kell ezzel január 4-ig várni?

2020. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Beköltöztetett egy hajléktalant."

Én nem úgy értelmeztem, hogy a saját apját, hanem egy idegent.

2020. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igazad van, lehet így is értelmezni. Viszont a Kérdező 4-es válaszából más derül ki, de ki tudja?

A lényeg, hogy a rendőrség dolga a probléma megoldása - nem kell ettől rettegni, nem fogják felakasztani a hajléktalant, legyen az bárki is - hanem eljárnak, hogy ne egy hideg pincében csövezzen, víz és vécé nélkül.

Mellesleg tudok olyan házról az utcánkban, amit a beköltöző hajléktalanok leégettek, mert tüzet gyújtottak a pincében.

2020. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!