Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Maszkos, fekete ruhás férfi a...

Maszkos, fekete ruhás férfi a ház körül?

Figyelt kérdés

Már azt hiszem negyedjére látok egy férfit a ház körül, aki elsőre is felkeltette a figyelmem, rossz értelemben.

Mikor jöttem haza múlt pénteken a boltból, egy férfit megláttam a távolban, full fekete cuccokban és az arcán szintén fekete maszkkal, messziről úgy tűnt, mintha nem is lett volna arca. Amikor már viszonylag közel értem hozzá, felpattant a biciklire és elment. Ilyesmi maszk volt rajta és kapucni a fején, konkrétan tényleg csak a szeme látszott ki. [link]

Azóta már háromszor láttam a lépcsőház körül, pedig itt panel érinti a panelt, egy hatalmas lakóövezet az egész, házak kívül semmi más nincs itt. Ha annak van jelentősége, mindig 19:30 és 20 óra között láttam ezt az embert.


Van mitől félnem? Először azt hittem, az egyik srác az, aki volt már fent a lakásomban, tehát tudja, hogy itt lakom és ő akar rám ijeszteni, mert visszautasítottam.


2021. jan. 14. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Te beteg vagy!!!


Maszkban van és ez meglepö mostani helyzetben?????

2021. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Hívd ki a rendőrséget, amikor látod.
2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a maszkos időkben, amikor még büntetik is aki nem viseli, nem utal semmilyen rossz szándékra a maszk. A fekete meg örökös divatszín, milliók öltöznek így.

Tehát csupán ebből, nem lehet semmilyen következtetést levonni, de ha félsz, legyen nálad gázspray. Az egyébként sem árt, ha sötétedés után jársz haza.

2021. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Megszokott viselet.


Ha nincs maszk ,megbuntetik.


Gondolom ott lakik o is vhol.

2021. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Miszter C betű. Nézegeti, hogy mi milyen fímből van a környéken. Tartsátok a bicikliket zárt tárolóban.
2021. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Hú, vannak gondok...
2021. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ott lakik valahol és ilyen időtájt ér haza munkából és hordja a maszkot, ahogy azt az emberek többsége is teszi. Ilyen hidegbe én is gondolkodtam már rajta, hogy egész fejet eltakaró maszkot veszek inkább. Ha már úgyis hordani kell, akkor legalább eltakarom az egész fejem vele és annyit se ér a hideg.
2021. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
:D
2021. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Te most vagy túl sok krimit/horrort néztél, vagy tényleg túlzottan paranoiás vagy.

#2:

És mi a büdös francot mond a rendőröknek? "Segítsenek, láttam este egy maszkos férfit!"? Körbe fogják röhögni, sőt még lehet meg is büntetik, mert hülyeségekkel foglalja le a vonalat.

2021. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Rá akarsz mászni tudat alatt, ezért érzed ezt.
2021. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!