Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Heves megyében tudnàtok több...

Heves megyében tudnàtok több élhető falvat, várost mondani? :)

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint Andornaktálya, Felsőtárkány,Detk,Eger,Maklár, Szarvaskő nagyon jó hely..de ha esetleg tudnátok még ötletelni azt megköszönném. Költözés céljából érdeklődöm és sok helyet megszeretnénk nézni. Az egyik szempont,hogy maximum 25-30 km-re legyen Egertől, de minél közelebb annál jobb. Most várjuk az első kis csemeténk és a biztonságos környék is nagyon fontos lenne. A felsoroltak között némelyiknél "az árak az egekben vannak" és nekünk véges a keretünk ami plafonon 20-25 millió Ft. Köszi a segítséget :) Ha tudtok jó ingatlanos oldalakat az is segítség.

2021. jan. 17. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Noszvaj, Egerszalók
2021. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Detk nincs közel.


Kérdés, hogy inkább hegyes vidéket akartok vagy síkot. Nagytálya-Maklár-Andornaktálya is a szomszédban van, de pl Felnémeten ennyi pénzből simán tudtok házat venni, az meg hivatalosan Eger része. Mónosbél is jó lehet, az sincs nagyon messze. Ostoros nagyon népszerű, sokan költöztek oda Egerből.


Novaj, Szomolya, Bogács. Mind szép kis falvak.


Demjén, Egerszólát, ha csendes helyet akartok, bár Demjénben erős a turizmus.

2021. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. 3-as neked pedig külön köszönöm a részleteket. Meg is nézem mindet. Közelebb áll hozzánk a hegyvidékes. Szeretünk túrázni, de ha síkterületen van álmaink otthona az sem baj.
2021. jan. 17. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Hevesvezekény.

Viszonylag olcsó és nincs cigány. Állítólag összefogással nem engedik be őket

2021. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Közben megnéztem, 45 km-re van Egertől :(

[link]

2021. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egészen igy van, ráadásul messze van Egertől. 55 km körül. Viszont a hevesi sikság közepén van a Tisza-tó közelében. Munkalehetőség nem sok, elég nagy a nyomor.
2021. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Bogács gyönyörű hely.
2021. jan. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

20-25 millióból 3 házat lehet venni eger körül.

Bocs, de normális ember ennyi pénzből inkább élhetőbb helyet keresne.

Nézegettem én is arrafele házakat, de kb mintha élve elásnának, olyan.

Igaz, nem vagyunk egyformák. :)

2021. jan. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!