Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 8.ker.Csobánc utca nagyon gázos?

8.ker.Csobánc utca nagyon gázos?

Figyelt kérdés
Aki szokott arra járni,azoktól kérdezem,hogy mennyire putris az a rész? Tudom,hogy nem túl jó környék de jó lenne tudni hogy nagyon veszélyes e vagy kibírható?

2021. jan. 25. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
,,Putris,,?? Áhhááá.Egy újabb rasszista! Szeresd felebarátod és add át értékeidet!
2021. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista, de ha egyszer ez az igazság🤷‍♀️
2021. jan. 25. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A "Nyóckerben" úgy ahogy van, siralmas a közbiztonság
2021. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Hármas, éltél is ott vagy csak hallottad a szomszéd anyja barátnőjének az ükapjától?


Józsefváros nem egy homogén terület, ne kezeld úgy. Teljesen a Palotanegyed, a Magdolnanegyed vagy mondjuk az Asztalos Sándor út mögötti lakóterület.


A Csobánc utca fele 21. századi építés , ennek megfelelően főleg városi alsó középosztálybeli lakókkal. A másik fele meg teljesen vegyes. A közeli szegényebb negyed (Magdolnanegyed) miatt aránylag sok lecsúszott figurát látsz a környéken, cserébe jó értelemben vett multikulti környezet is van a volt Ganz gyártelepen. (Legalábbis szerintem előny, ha a világkereskedelem bármely termékét 10 percen belül be tudod szerezni olcsón.)

2021. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Pesterzsébet sokkal gázabb. Vagy kőbánya. Attol sosem tart senki :'DDDDDD

Régi berögződés ez a nyolcadik kerületi félelem.

2021. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

"Hármas, éltél is ott vagy csak hallottad a szomszéd anyja barátnőjének az ükapjától?"


Négy évig ott jártam át amíg a Zrínyin voltam, köszi hogy kérdezed

2021. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!