Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Angliai magyarok,fizettek...

Angliai magyarok,fizettek Mo.n TB-t?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A brexit után sem kell?
2021. febr. 19. 02:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha életvitel szerűen itt élsz és az NHShez tartozol akkor nem kell előtte és utánna sem.
2021. febr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Még egy kérdés. Otthon van bejelentett lakcímed vagy onnan teljesen ki vagy jelentkezve?
2021. febr. 19. 04:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fizetek és nincs magyarországi címem. Most felmerült, hogy felveszem az angol állampolgárságot és lemondom a magyart.
2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az NHS-be is be vagyok jelentve meg a TB-t is fizetem. (Fél évet ott, felet itthon töltök.)
2021. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és a második, nem nincs magyarban bejelentett lakcímem. Mostmár ide vagyok bejelentve. És ne felejts el kérni a brexit miatt a “letelepedési” papírt.
2021. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megvan az elő letepedésim de eddig nem angliában éltem, hanem egy anglia fenngatósága alatt lévő helyen, ezért nem vagyok mindennel tisztában, mivel nem minden ugyanúgy működik mint ott.

Én eddig is fizettem otthon a tbt, de nem is vagyok kijelentkezve otthonról.

Most át fogok költözni angliába, de ezekszerint a tbt ugyanugy kell fizetnem otthon

2021. febr. 19. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Van magyarorszagi lakcimem,de nem fizetek TB-t. Annak idejen amikor kijottem, a szabalyoknak megfeleloen bejelentettem,hogy elhagyom az orszagot, a TAJ-szamom most inaktiv.Itt Angliaban vagyok biztositott,ha hazakoltozom, igenyelni kell majd a TAJ-szam aktivalasat.Nem vagyok benne biztos,de ugy emlekszem,hogy nem is szabad ket helyen biztositassal rendelkezni.
2021. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!