Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Szombathely belváros...

Milyen Szombathely belváros környéke? Vannak gettók? Zűröshelyek? Jó szórakozóhelyek? Valami amit jó ha tudok?

Figyelt kérdés

Ebben az évben leszek kolis Szombathelyen

(legalábbis ha a szigoritásoknak vége).

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 5. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Van pár bolt, bankfiók a fő téren, este 6-kor minden bezár. A helyiek még kimennek az odujaikból kutyát szaratni, jó esetben 9-10 óra tájékán elkussoknak, alvás. Ha mégsem akkor hallgathatod a kalapálást, nyüszítést még éjfélig, hülyegyerekek visítozását. Csodát ne várj, egy isten háta mögötti koszfészek, szeméthegyekkel tarkítva. Cigók néha felbukkannak a belvárosban, nem veszélyesek. Inkább unokázni szoktak, vagy vízszerelőnek kiadva magukat lehúznak nyuggereket pár százezerrel. Károly Róbert utca és környéke, Pláza (vagy falun: Plózá), Sorok utca környéke az élőhelyük. Én 1 évre költöztem le, tovább nem bírtam volna. De tapasztalatnak jó lesz, hogy ilyen helyen is van élet, nem is gondolná az ember.
2021. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm jöhetnek még.
2021. márc. 8. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Főtér csónakázótó környéke nagyon szép, szórakozási lehetőségnek 2 diszkó van Romkert és Palace nyaron Cabana Carden.

Van egy pláza amibe van egy ccc H&m tally spar rossmann könyvesbolt orsay szolárium fenti reszen par kajalasi lehetoseg mint kinai kaja kavezo illetve ott van egy cinema city. Ezen kívül van még 3 ilyen bevásárló üzletek sora.. ( itt a plaza mogott a Zone Center Family center tesco mögött, Szombathely center Metro mellett) ezekben van pepco takko hervis ilyesmik

en itt szulettem szamomra eleg uncsi mar a varos el is költöztem

annyira zűrös helyek amúgy nincsenek inkább a lakótelepeken vannak érdekes arcok

na meg persze van egy stadion is xddddddd ami szep de nem sok ertelme volt

kajalasi lehetőségnek van par etterem

kavezo.. de nekem a kedvenc helyem is megszunt

ajanlom a best food kebabost majd

Melyik suliba mesz? v egyetem?

2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
58%
Több szórakozóhely is van. A Romkert, Palace, Maxxx ( igaz ott főleg magánbulikat szoktak tartani) és nyáron meg a Cabana. Szerintem ezek egész jó helyek, extra bulik szoktak lenni. Egész jó ivós helyek is vannak. Elég népszerű a Maci meg a Spricc. Ezek a Fő tér mellett vannak és éjszaka általában dugig vannak fiatalokkal. Persze ezeken kívül még rengeteg kocsma van. Nyáron a Szentiván-éj és a Karnevál miatt sok koncert szokott lenni. Olyankor rengeteg ember van az utcákon és elég jó a hangulat. Ha bármilyen kérdésed lenne nyugodtan írj privátban, szívesen válaszolok. (18/L nem tudom hogy fontos e :'))
2021. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!