Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova költöznétek ha pénz nem...

Hova költöznétek ha pénz nem számítana?

Figyelt kérdés
Melyik az az ország/város ami elnyerte a szíveteket, és élnétek ott ideiglenesen vagy halálotokig? És mi miatt?(éghajlat, kultúra, társadalom, lehetőségek)
2021. ápr. 6. 20:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképp olyan helyre mennék, ahol nincs túl meleg, de azért a telek se kegyetlenek. És ahol könnyebb nőként élni és érvényesülni. Talán valamelyik skandináv ország.
2021. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kanada
2021. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Norvégia, Bergen vagy Tromso
2021. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
87%
Grúzia. Minden reggel a Kaukázus látványára ébredni leírhatatlan lehet. De ha olyan a kedvem, akkor leruccanok a tengerpartra, mert az is van nekik. Kultúrálisan sem utolsó, a világ egyik legősibb nyelve az övék, és igencsak gazdag történelmet tudhatnak maguk mögött. Szerintem a világ egyik legszínesebb országa, remélem, nem fogja tönkretenni a turizmus.
2021. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
13-as véletlen lepontoztalak, kicsit már fáradt vagyok, neharagudj. Btw Norvégia nálam is dobogós, lenyűgöző ország.
2021. ápr. 6. 23:04
 16/26 A kérdező kommentje:
14-es: Nagyszüleim diplomaták, voltam már Tbilisziben, Bakuban is, tudom mire gondolsz, egészen gyönyörű...csak a hőmérséklet kikészít.
2021. ápr. 6. 23:10
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik medditerrán országba.


S bár örökre nem szeretnék ott élni, ellátogatnék az oroszokhoz is. Moszkva, dél-Szibéria, Mandzsúria mind érdekel.


Nyilván csak nyáron. Francnak sem kell a szibériai tél.


F

2021. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Toscana, vagy olasz tengerpart. Nem a híres turistás részek, hanem valami nyugis kis eldugott részen, ahol inkább csak helyiek vannak.

Imádom a nyelvüket, ételeiket, jókedvüket. Sokszor voltam Olaszországban direkt ilyen helyeken ahol nem nagyon van turisra, pici falvakban ahol a helyiek néznek, hogy "hátezmegki", mégis érdeklődőek, kedvesek, kínálnak mindenfélével és gyönyörű helyek voltak kivétel nélkül.

2021. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Norvégia (Hammerfest pl), Spanyolország (Sevilla), Hollandiában vidékre. Például.


De én is osztom a 4. válaszoló véleményét.

2021. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
Magyarország.
2021. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!