Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyecsed mennyire élhető...

Nagyecsed mennyire élhető kisváros?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van kisebbség, de mennyire problémásak? Közbiztonság milyen? Olyanok véleménye érdekel, akik ISMERIK a helyet! Ha nagyecsedi lakos ír, külön köszönöm.

2021. ápr. 12. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

Én a 4-es válaszoló vagyok és elnézésedet kérem, mert valóban nem Nagyecseden lak(t)unk, hanem Fábiánházán, így mondtam véleményt.

Szabolcsban mindenütt rengeteg a cigány, csak nagyon nem mindegy, hogy 3% vagy 30%

És nem csak azért, mert soha családilag nem tudsz kimozdulni még egy temetésre sem, mert valakinek örökké őriznie kell a házat, hogy mire hazaértek még meglegyen, hanem azért, mert a gyerekeid abban a közegben fognak iskolába-óvodába járni.

Rokonok miatt biztos nem költöznék ilyen helyre, hanem keresgélnék emberi lakhatásra való helyet, miközben tovább gyűjtögetnék, mert az ország mostohábbik felén is lehet találni nem, vagy kevésbé fertőzött helyeket.

Pl. Gyöngyössolymos, Hevesvezekény,...így hirtelen.

Ha ezeket a helyeket meglátogatod, fogsz találni eladó házat, amit nem is hirdetnek a neten, csak a helyiekkel kell beszélni.

A rokonokkal meg összejöttök, amikor ráértek meglátogatni őket!

2021. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Elkezdtünk nézelődni más felé is, utánajárok a két említett településnek.

Utolsó, egyébként Fábiánházán is annyian vannak? Rossz volt ott lakni? (Csak kíváncsiságból.)

2021. jún. 3. 21:22
 13/18 A kérdező kommentje:
Amúgy csak ház jöhet szóba, szükségünk van (minél nagyobb) kertre.
2021. jún. 3. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Esetleg Oros vagy Nagykálló erre nem akartok nézni házat?
2021. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fábiánháza egy teljesen átlagos falu, mint akármelyik Magyarországon, beleértve a budai oldalt, vagy a nyugati megyéket is.

Pontosan a negyede a cigányok száma, a nagyecsediekhez képest.

Még mondanám neked Tiborszállást (ott van Nagyecsed környékén), ott elvileg szinte nincs cigány, a jelenlétük nem éri el az 1 %-ot. Ennyi még bp-i Rózsadombon is van. Persze ez nem azt jelenti, hogy holnap már nem lesz millió, sajnos erre nincs garancia.

Minden esetre egy jó tanács!

Akárhol vesztek a szomszédságot (körben) nagyon meg kell nézni.

És hogy egy pár év múlva se érjen kellemetlen meglepetés, olyan házat kell választani, aminek a szomszédságában olyan értékű házak vannak, amiket egy cigánynak esélye sincs megvenni.

2021. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok, én voltam a 4-es és a 11-es is.

a 12-es kérdésedre válaszoltam.

2021. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#15: Köszönöm a részletes választ!

Nagykállót is néztük korábban, de azt elvetettük egyből, mert sok rosszat mondtak róla itt is (Nagyecsedről meg kb. semmit nem tudtunk, ezért is kérdeztem).

2021. jún. 5. 22:06
 18/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok és szívesen!:)

Nagykállót nem én mondtam. Én Tiborszállást javasoltam.

Amikor arra éltünk, jó hely volt.

Majd írd meg, hogy végül hogy döntöttetek!

Sok szerencsét!

2021. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!