Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyiben más Romániában...

Mennyiben más Romániában élni, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Milyen tippekről, tudnivalókról tudtok, ha az ember kiköltözne? Lehet ez törvény, szokás, stb...Vannak esetleg javaslataitok, hogy mire érdemes figyelni?

2021. ápr. 18. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Ja, a tipp lemaradt. Nem szokás játszani a medvével. És érdemes a medvére odafigyelni.
2021. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
En szivesen laknek kint a szucspulaknal
2021. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra nagyon hogy tudd a nyelvet, mert semmit nem tudsz intézni magyarul, kisebb városokban, falvakban még angolul se.

Lassú közlekedés, nincs autópálya.


Egyébként semmi extra.

2021. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13, hozzáteszem nem én éltem kint, hanem munkatársak, és ők ezt mondták...a legtöbbet említett rész az utazás volt, örülnek amikor elérik a Magyar autópályát, mert onnan lehet haladni.
2021. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mindenhol románul mondanak be mindent a hangosbemondókban. A vonatok elindulnak nyitott ajtókkal, az emberek biztonságára nem figyelnek.

A buszokon lökdösődnek, ordibálnak a románok.

A magyarokat nem kedvelik.

2021. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

A pálya hiányát én is felírom, egy szem szakaszuk van, az is vicc, alig van pihenőhely, wc max minden 5. helyen, az is csak toi-toi. A többi út, főleg a harmadrangúak iszonyat állapotban vannak.

Sok a szemét.

Medvével nem fogsz találkozni, de viperával igen. Nagyon figyelj rájuk, inkább ne menj le a kitaposott úttól, én 1. nap majdnem ráléptem egy szép nagy példányra.

Lenéznek, ha magyar vagy. A nagyvárosiak annyira nem, de falun még túristaként megtűrnek a pénzed miatt, de sok kedvességet ne várj.

Suttyó módon közlekednek autóval, és ott szinte mindenkinek autója van, mert tömegközlekedés, pl. busz nem létezik.

A mélyszegénységre a putrira készülj fel.

2021. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!