Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ország mely részén kedveseb...

Az ország mely részén kedvesebbek, összetartóbbak az emberek, és melyik részén nem?

Figyelt kérdés
Én nem jártam be az országot teljesen, ezért kérdezem. Melyik rész, város barátságos, vagy épp mogorva emberekkel teli.

2021. ápr. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

"kedvesebbek, összetartóbbak"

Ez így nem egyértelmű, mert sok közösség összetartó, de az idegenekkel kirekesztőek.

2021. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n nincs ennyire nagy különbség, mindannyian egy követ tudunk fújni, ha kell.
2021. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát Mohácson biztos nincs összetartó, kedves közösség. Nálunk mindenki csak jópofizni tud illetve mutogatni a másikra. A kedvenc időtöltésünk a Sétáló utcábán iszogatni és az arrajárókat kibeszélni
2021. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Kis buz1 falvakban az őslakosok összetartóak.

A cigányok is kiállnak egymásért, bárhol szerintem.

2021. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt Sopronba nem igazán van összetartás. Meg nagyon barátságosság sincsen, persze kivételek mnidig vannak.

Beszéltem több emberrel is aki másik városból jött ide, és ők is azt mondták, hogy ilyen téren sokkal rosszabb ez a város.

2021. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már majdnem minden szegletében jártam az országnak, és az a tapasztalatom, hogy általában mindenhol vendégszeretőek, összetartóak a helyiek, főleg a falvakban. Azonban a keleti országrészre (Szabolcs-Szatmár-Bereg) ez különösen igaz, kellemes csalódás volt arrafelé nyaralni pár éve, nagyon megszerettem a régiót.

Viszont van pár ellenpélda is, a nagyobb, nyüzsgő városok, illetve a budapesti agglomerációs települések. Pl. Pomázról és a budai oldal "elit" településeiről hallottam ott lakó rokonaimtól, hogy sok a tahó/sznob... Nem tudom, ez mennyire igaz, de amit fentebb írtam, az saját tapasztalat.

2021. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!