Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédban normálatlankodó...

Szomszédban normálatlankodó gyereket meddig tűrnél?

Figyelt kérdés

Egyszer már szóltam rájuk, de válaszul hazudott az anyja.


Már volt hogy megfordult a fejemben, hogy egyszer rendőrségen jelentem be. Ez nagy tahóság?


2021. máj. 8. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

1. Olyan szó, hogy "normáltalankodás" nem létezik!

2. Neked semmi jogod más gyerekére rászólogatni!

3. Hiába akarnád a rendőrségen bejelenteni, elküldenek melegebb éghajalatra, ez nem olyasmi, amivel foglalkozhatnának.

4. Keress magadnak elfoglaltságot, ne a szomszédok életevel foglalkozz!

2021. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem jog,kérdés mikor zavar másnak a gyerekének a viselkedése hogy-ne szólnék rá .
2021. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Max ha este ordít 10 után csendháborításnak minősül vagy ha nálatok megrongál valamit betöri az ablakot stb. Akkor tudsz szólni a rendőröknek. Ha csak ordít egész nap és már szóltál az anyjának akkor semmit nem tudsz csinálni mert valószínűleg ő is csak egy faék.
2021. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zavarnak? Mikor teszik? Panel? Nincs elég infónk
2021. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk is a szomszédban gyerekek ordibálnak,szaladgálnak mert valamilyen ünnepség van,egy nap nem a világ vége.
2021. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
A gyerekkel szemben is ugyanúgy jogod van a normális életre. Ennek a jogi kereteit meg tudod nézni. Azonban ebben a szülesztő politikával átitatott közegben ne sok jóra számíts
2021. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Metionin ***** válasza:
100%
2 évig tűrtem, aztán elköltöztem.
2021. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Panel. Cserebere gyerek. Szóval mikor az egyik szülő ráun, akkor átdobja a másiknak. Ezeken a napokon biztosan van visítás, ordítás stb.

Vagy fürödni nincs kedve, vagy nyitott ablaknál ill erkélyen hangoskodik. Valami dilije mindig van. Néha pár órán keresztül, máskor lehet hogy 20 perc csak.

2021. máj. 8. 20:25
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

#7 Elköltöztél egy gyerek miatt.


Bocs, hogy megkérdezem, de van saját gyereked?

2021. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szólhatsz a szüleinek természetesen, ha zavar, de mivel nem mindig van ilyen, csak bizonyos időközönként, amikor ott van a gyerek, és előfordul, hogy csak napi 20 percig zajoskodik, ezért nem fog kimenni a rendőr. Sajnos ez a panel átka. Én is panelban lakom, néha még azt is hallom, ahogy a szomszéd zuhanyzik, az eszeveszett kutyájáról nem is beszélve.

Sajnálom. Esetleg abban a 20 percben, amíg ordít rakj be zenét, nézz filmet, nem hiszem, hogy van más lehetőséged, mert kétlem, hogy kimenne a rendőr. Ha meg ki is megy, és meg is büntetik a szomszédot csendháborításért, a gyerek attól még továbbra is bömbölni fog. Esetleg a közösképviselőt kereshetnéd még, hogy ő figyelmeztesse a szomszédot.

2021. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!