Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért lehet ilyen valaki ?

Miért lehet ilyen valaki ?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ahol élek, elég sokszor látom, mindig fut vagy biciklizik, de soha nem köszön senkinek, legalabbis én még nem láttam.


Na a lényeg, nekem bejön ez a srác, és amikor meglátom mindig mosolygok rá, meg jókedvem lesz minden, de még arra sem méltat hogy rám nézzen. Kicsit zavaró, mert amúgy mások szerint nem vagyok egy csúnya lány. Mindig csak hallgatja a zenét és kész. Köszönni meg nem hajlandó. Tudom apró tini dolog de mégis. Miért ilyen valaki ?


2021. máj. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem te köszönsz neki? Integess neki mosolyogva, valószínűleg nem hallaná a zene miatt
2021. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sport közbe sportol. Ez baj? Azért IS tetszik neked,mert nincs ideje rád és tesz azért amit akar. Ezért csorgatod jobban a nyálad.

Meg mellesleg ő nem direkt miattad játsza ezt el.

Köszönj neki,ha lefutotta a körét!

2021. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Sasold ki mikor hagyja abba és szólítsd meg valami ürüggyel.
2021. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

A köszönésről:

Ha városból, ne adj Isten Budapestről költözött, akkor nem is álmodja, hogy neki fűnek-fának-ismeretlennek köszöngetnie kellene sportolás közben.

Az ismerkedésről:

Nem akar ismerkedni veled, mert

- akármilyen csinosnak mondanak mások, neki nem jössz be, mert más az ízlése

- van barátnője

- a fiúkat szereti

- egész egyszerűen nem akar ismerkedni, különösen nem helyben

2021. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, lehet én vagyok érdekesen bekötve, de amikor futok, bringázok vagy úszok, akkor nem köszönök senkinek. Sportolok és magamra figyelek, nem random emberekre az utcán.
2021. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként vszeg nem jössz be neki. Beszéltetek már egyáltalán vagy te a semmire várod el, hogy köszönjön meg stb?

Te egy idegen vagy számára, semi több, egy kiscsaj.

2021. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!