Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten (lehetőleg Pesten)...

Budapesten (lehetőleg Pesten) melyik kormányablaknál nem kell olyan sokat várni?

Figyelt kérdés
Újpesti vagyok, de itt valami tragédia. Időpontot nem lehet foglalni, mert minden be vantelve, és minden nap az élpület mellett sorakozik 30-40 ember. Ezért inkább hajlandó vagyok utazni akár valami távolabbi kerületbe, ha cserébe nem kell annyit várnom.

2021. jún. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A II. kerületi kormányablakba szoktam járni, a Mechwart ligeti 4-6 megálló mellett van. Csak a saját tapasztalataimról tudok referálni, de nem emlékszem, hogy bármikor is sokat kellett volna várnom. Persze attól is függ, milyen ügyben mész.
2021. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 8. kerületi általában jó, bár a mostani kártyahiszti miatt ott is láttam kígyózó sorokat.
2021. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 kerben mindig órákat vártam.
2021. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, Nálunk munkahelyen súgják a tippeket egymásnak a kollegák, hogy a Barossba kell menni. :)) Úgy látszik, akkor mindig jókor fogtam ki én is.
2021. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 keribe sosincs senki
2021. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!