Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha lemennék vidékre egy...

Ha lemennék vidékre egy faluba minden szép lány köszönne nekem akivel találkoznék?

Figyelt kérdés
Én Budapesten lakok a belvárosban,itt kimegyek az utcára nem köszön senki,a lányok is csak mennek előre,rám se néznek nemhogy köszönjenek.Ugyanezt tapasztalnám vidéken is egy kis faluban,vagy városban?

2021. jún. 13. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Vidéken mindenkinek köszönnek a lányok akik velük szembe jönnek
Vidéken sem köszönnek az utcán,csak annak akiket ismernek
Vidéken nem nagyon találkozni lányokkal az utcán
40 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha kimennék az utcára és minden lány köszönne aki szembe jönne🙂
2021. jún. 13. 10:28
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Vidéken hatványozottan.

Itt még képesek beugrani a bokorba is.

Bár amilyen élőlények vannak itt, nem is csodálkozom rajtuk.

Budapesten sokkal szabadabbak, felszabadultabbak, úgy vettem észre.

2021. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem, vidéknél rosszabb hely nincs. Annyi előnye van hogy könnyebb megvenni egy ingatlant. Itt nem sok szép lányt látnál. Ha mégis az foglalt, ha köszön csak azért mert itt szokás nem azért mert kellesz neki. Ha bemegyek a közeli városba, mindig àmulok annyi szép csaj van. Budapesten el sem tudom képzelni mi lehet. De nem tudjátok milyen szerencsések vagytok hogy ott lakhatok.
2021. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha meglátnálak én úgy sejtem rádköszönnék az utcán.Többi majd alakulna.Józsi bácsi 64F
2021. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

A kis falvakban, ahol mindenki mindenkinek köszön, ott is alap, hogy a ferfi köszön előre.

Szóval ha azt várod hogy egy lany radköszönjön max bunkónak fog nézni :)

2021. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Engem megvisel hogy kimegyek az utcára és senki nem köszön,mindenki csak megy előre,rá se néz a másik emberre.Én ezt nem tudom megszokni.
2021. jún. 13. 10:31
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért köszönne bármelyik? Neked milyen betegseged van? Ez az oldal itt fogyatékosok szórakozóhelye?
2021. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: akkor biza el kell költözni pestről, de a belvarosból mindenképp, mert ez ilyen
2021. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Itt vidéken ha egy fiatal lány kimerészkedik az utcára, az vagy cigó, vagy 190 kiló.

Köszönni még akkor se köszönnek, ha rájuk köszönsz. Inkább tekergeti a fejét, nehogy rád kelljen nézzen.

2021. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vidéken ha az ember megy az utcán legalább megjegyzik a háta mögött hogy nem ismerem,nem láttam,nem tudom ki ez,itt nem találgatnak észre sem vesz senki mintha ott sem lennék.
2021. jún. 13. 10:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!