Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az önkormányzat által a házak...

Az önkormányzat által a házak elé ültetett fákról lehet szedni gyümölcsöt törvényesen?

Figyelt kérdés
Pl Nálunk nagymamám és szomszédja előtt van 2 meggyfa,viszont azokon idén nem lett meggy,ellenben a többiek előtti fákon (nem mindegyiken) van meggy,és arról lehet e random szedni? Vagy az meg azokhoz tartozik?
2021. jún. 16. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

#3:

Mondjuk azért, mert marhára nem megfelelően használta a kérdező.

2021. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helytálló, de ha nem is akkor sem azt mondom, hogy "csínján vele" , hanem elmondom hol rontott. De ki vagyok én, hogy beleszóljak abba ki milyen szót használ?
2021. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk pl a nyuggerek neki ugranának a torkodnak ha leszednéd. Elfelejtenék a rheumás gondokat, úgy neked mennének. Ha később veszik észre akkor meg menne a rinya a helyi facebookos csoportban, milyen gazemberek élnek köztünk...


Amúgy semmi törvényszegést nem követnél el, leszedheted.

2021. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 ezt a véleményt mire alapozod? Mármint nem a nyuggereset, hanem a végét.
2021. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!