Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek? Tudom hogy a...

Mit tennétek? Tudom hogy a legtöbb ember legyintene erre, de mi nem tudunk.

Figyelt kérdés
Mellettünk lakik egy fiatal házaspár, akiknek nem rég született babája. A kicsi egész nap sír, egyik éjjel pedig kitették az udvarra babakocsiba a kicsit és egyedül hagyták.

2021. jún. 21. 20:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Mármint az a problémád hogy kitették? És sírva rakták ki, vagy csak kirakták? Nagyon meleg van és lehet, hogy a házban nem tudott aludni, a friss levegő viszont este oké. Csak találgatok, nem gondolnék egyből a legrosszabbra.
2021. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Éjjel 3 kor is kint volt a kicsi. Egyedül.
2021. jún. 21. 21:04
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

Ahh, hát mondjuk akkor azért nem raktam volna ki őt. Este 10kor amíg mi ébren vagyunk és a gyerek tőlünk 2 méterre, terasz ajtóval elválasztva alszik mert csak úgy jó épp, az más..

Nem hiszem amúgy hogy bármit tudtok tenni.

2021. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet amúgy hogy ébren voltak, csak megvárták hogy mély álomba zuhanjon..sokat éjszakáztunk a kislányommal.
2021. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
25%
ha ezt legkozekebb latjatok, fotok es gyamugy
2021. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Figyeljetek nem akarok menőzni de 4 gyereket neveltem fel , sokszor ránk vannak bízva unokák, tudjuk mit jelent gyereket nevelni. Megkérdeztem az anyukát másnap mi volt a kicsivel , hallottam hogy nagyon sír de azt mondta semmi közöm hozzá , az ő gyereke és azt csinál vele amit akar. Februárban született , szóval nagyon kicsi még.
2021. jún. 21. 21:13
 7/49 anonim ***** válasza:
62%
nem, nem csinál vele azt amit akar. Mindenképp gyámügy
2021. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem normális, szerintem is hatóságok, és gyámügy.
2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%

nem akarok menőzni de 4 gyereket neveltem fel

ezen mi menőzni való van? O_O

csak nekem nem világos?

2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
88%

De ez így baromi kevés infó, nem érted?! Hálisten nem szorultunk rá, de volt ismerős aki hajnal 3kor ült kocsiba a gyerekkel és körözött a ház körül hogy aludjon a gyerek... Más babakocsiban tologatja éjszaka mert máshogy nem megy.

Most meg baromira nem ismerjük a körülményeket.

Sírva rakták ki? Mennyi időre? Mi volt az oka? Nincs légkondi és bent dögmeleg van? Alszik, de állandóan felkel mert megsül? Jót tesz neki a friss levegő? Tologatni nem kell, elég csak ha kint van a teraszon kicsit? Szülők ébren voltak vagy elmentek aludni? (Nem hiszem)

Semmit se tudunk.

Önmagában az hogy kint volt a gyerek hajnal 3kor, még nem jelent semmit.

2021. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!