Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy önkormányz...

Mit lehet tenni egy önkormányzati tulajdonú lakásban élő, sokgyermekes,problémás családdal?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk be új lakásunkba. A folyosón, nem közvetlenül mellettünk, lakik egy család, 8 gyermekkel, önkormányzati tulajdonú lakásban. A lakásuk előtt elhaladva mindig büdöset érezni és elárasztják az egész lakóházat csótányokkal. Ez nem túlzás. Sajnos kicsit sem együttműködőek, kifejezetten agresszívek és szerintük, senkinek nincs ahhoz köze, ahogyan élnek. Szeretném megkérdezni, hova forduljak panaszommal ellenük. Olyan szervezethez, akik valóban csinálnak is valamit. A védőnő azt mondta, hogy ő nem tehet semmit... ebből arra következtettem, hogy az egész történet elsüllyed a bürokrácia bugyraiban. Kérlek segítsetek!
2021. jún. 24. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem az idén barnultak le, akkor nehéz bármit is kezdeni velük.
2021. jún. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jegyzőnek kell írni
2021. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyi családsegítővel felvenni a kapcsolatot.
2021. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzati lakás, tehát én a hivatalban kezdenék. Nyilván nem saját tulajdon, hanem az önkormányzat tulajdona, nem lakhatják le ilyen szinten...
2021. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN az önkormányzattal kezdeném, ott tennék bejelentést. Aztán a többi attól függ, hogy ott tesznek e valamit, vagy hova irányítanak. Ezzel a helyzettel amúgy lesz baj: mert eleve, hogy bizonyítod hogy büdös van náluk, meg hogy tőlük jönnek a csótányok. Mármint, a hivatalban nyilván ezzel fognak majd dobálózni hogy ezt bizonyítani is kéne.
2021. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!