Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győriek, milyen Győrben élni?

Győriek, milyen Győrben élni?

Figyelt kérdés

Milyen hangulata van a városnak, az embereknek?

Jó ott élni? Milyen érzés győrinek lenni?



2021. júl. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig itt éltem.Szeretem a várost.Hangulatos,kellemes,szép!

Az utóbbi 10 évben nagyon sokan költöztek ide,és a környékre,így kissé kezd túlzsúfolttá válni.És itt is ugyanúgy jelen van a rohanó stresszes élet,aminek következtében türelmetlenebbek,idegesebbek az emberek másokkal szemben.

De úgy nagy általánosságban élhető városnak gondolom!Bár ugye máshol nem éltem ,úgyhogy kicsi a viszonyítási alapom :)

2021. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig itt éltem, gazdasági szempontból mindenképpen jó, emberekből meg szerintem mindenhol van mindenféle.
2021. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Győri vagyok, de a fentiekkel ellentétben nekem a harmadik városom ahol élek.

Nagyon szeretem, mind elhelyezkedés, mind a szépsége miatt, meg úgy amblokk minden van itt akár szórakozási akár vásárlási szempontból. Munka is van, ha valaki dolgozni szeretne az tud, főleg ha nem válogat.

Viszont tök igaz, hogy túlzsúfolt. Én már félek vezetni, főleg csúcsforgalomba, mert egy dolog az araszolás, más dolog hogy rohadt mód taplók a sofőrök többsége. A forgalom már szinte állandosúlva nagy, parkoló kevés.

Az emberekről nincs véleményem, van ilyen is olyan is, de az új polgármester nagyon jó, sokat tesz a városért.

2021. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

" az új polgármester nagyon jó, sokat tesz a városért."


Amióta az úl polgármester van azóta van erős lejtmenetben a város. Nem viszik el a szemetet, nincs fűnyírás. Régen ha lejelentettem a győrszolnak valamit intézkedtem, most meg semmi.

Hihetetlen, de Borkai alatt jobb hely volt Győr, jól vezette a magát a várost, minden egyben volt, minden el volt intézve.

2021. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!