Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mennyi magyar...

Szerintetek mennyi magyar élhet, különböző külföldi országokban?

Figyelt kérdés
Hivatalos adatok szerint 120-600 ezer között lehet a számuk, nem hivatalos forrásokból akár, 1.200.000 magyar élhet egyes külföldi országban.

#külföldön élők, magyarok száma
2021. júl. 12. 12:55
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
43%
Szerintem 786588 élhet különböző külföldi országokban.
2021. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te ennyire pontosan meg tudod, mondani?
2021. júl. 12. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Milyen értelemben magyar? Magyar állampolgár aki külföldön él jelenleg, vagy nem állampolgár de tökéletesen beszêli a nyelvet?
2021. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magyar állampolgár aki, külföldön él, de aki tökéletesen beszéli a nyelvet, azok szerintem inkább le mondtak a magyar állampolgárságukról.
2021. júl. 12. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A statisztikat szerintem onnan veszik hogy hany magyar adta le a magyar lakcimkartyajat. En leadtam de sokan nem adtak le mert valmilyen erdekeltseguk van Magyarorszagon. Vannak Magyarok akiknek soha nem is volt lakcimigazolojuk mert hataron tuliak. Itt kint mar talalkoztam par erdelyi, felvideki magyarral, van koztuk aki nem is magyar allampolgar mert pl szlovakia nem engedelyezi a kettos allampolgarsagot.
2021. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!