Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én szerettek Budapesten...

Én szerettek Budapesten lakni! Imádom! Itt aztán minden megadatott,sulik,munkák,villamosok,Citadella...stb.Én nem tudnék másutt lakni! Igazat adtok nekem, illetve Ti is így éreztek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Szerettem Budapesten lakni (Magyarországon belül szerintem még mindig ott a legjobb lakni), bár örömmel hagytam el, amikor végre Rómába költözhettem.

24L

2021. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Aki megelégszik a minimummal az biztos egyetért veled. Nekem nem eleg egy jo élethez az, hogy vannak szep részek Budapesten, ha maga az életszínvonal undorito szinten van.
2021. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretek Budapesten lakni. Ott nőttem fel, bár most egy vidéki városban járok egyetemre, és ott is imádok lakni.
2021. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én Budapest kertvárosát szeretem és tanyán lakni. Ennyi
2021. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

25 éves koromig vidéken éltem és csak ritkán jártam fel Budapestre rokonlátogatóba, de ezáltal hamar megismerkedtem az itteni hangulattal, és mindig is az életem része volt.

25 éves koromban végül felcserélődtek a dolgok. Budapestre költöztem és most már a vidék az, ahová csak hébe-hóba látogatok vissza az ottani ismerősökhöz.

Sokáig féltem meghozni ezt a döntést, de végül egy percig sem bántam meg, minden téren nagyon sínre került itt a fővárosban az életem :) Sokkal pezsgőbbek lettek a hétköznapjaim, sokkal több és változatosabb szórakozási lehetőség adott, a munkámat is imádom, valamint találtam új barátokat is. A szívemben magamat továbbra is egy vidéki mentalitású embernek tartom, de tény ami tény, borzasztóan szükséges volt már ez a változás az életembe :)

2021. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos a felsoroltakon kívül semmi előnye. Koszos, kátyús, sok a hajléktalan, drogos, lopnak, gazos, elhanyagolt telepek a város közepén, omladozó épületek, a tömegközlekedes bizonyos vonalai életveszélyesek.
2021. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Imádni nem-, csak szeretem.
2021. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!