Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alkoholista szomszéddal mit...

Alkoholista szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mellénk költözött egy ember aki minden nap bepiál és utána elkezd ejjel dörömbölni meg musorozni. (Általában éjféltől 1-2 órán át tart a műsor)

Nem egyfolytában zajong, csak kb 5- 10 percenként csinál valami nagyon hangosat. Mintha esne kelne… vagy a falhoz vágna valami bútort... Nem jöttünk rá mi az, amit csinál konkrétan, de durván hangosan hallatszik nálunk, mert a mi hálónk az ő nappalijaval szomszédos és minden alkalommal felriadunk rá. Olyan egy ejszakank, hogy elalszok este, majd éjfélkor hazajön ez a tulok a kocsmából (amúgy már ez is hangos), esik kel, dübörög, felriadok, mire megint visszaaaludnek megint felriadok rá, mert elkezd kopacsolni, aztán sír a nője jó hangosan zokogva,

aztán dörmögö szetpialt szetcigizett hangon k..anyazik a pasi és utána ez így egy darabig ismétlődik, néha még gitározni is szokott valamelyik, majd elkussolnak.

Próbáltunk átmenni de nem nyit ajtót. Nappal én sosem láttam a pasit közelről csak max az erkélyről, a lépcsőházban csak a csajt lattuk, de ő is menekül kb előlünk, mert szerintem sejti, hogy gáz amit csinalnak.. Rendőrt nem tudom tudunk-e hívni, mert nem folyamatos zaj van csak sokáig van valami időközönként, a lakás tulaja leszarja, a ház kozoskepviseloje szerint meg a tulaj felel a bérlőkert. Levélre nem reagált, megkeresésre nem reagalt.

Én meg már felborulok munkában, mert napi 4 órát jó ha alszom 2 részletben. Már komolyan nem tudom mit tehetnék.


Anyám szerint nyomjam le a villanyorajat de szerintem nem zavarná, max méginkább esne kelne.



2021. aug. 16. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha lenyomod a villanyórát, kijön és újból felkapcsolja. Arról nem is beszélve, hogy az nem játék.

Csak a beszélgetés marad.

2021. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Falon átdörömbölést próbáltad már? De nagyon erősen.


Masik... Ha nem nyit ajtót, akkor levelet írj és dugd be az ajtajába.

2021. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát a falon még nem doromboltem de az ajtaján már igen. Az én saját gyerekeim felkeltek rá, ő meg nem nyitott ajtót. Biztosan hallotta amúgy, mert szidkozodott. Levelet írtunk nekik semmi választ nem kaptunk. Egyszer a ladajukba tettem, aztán a ladara ragasztottam ki,még egyszer az ajtóra.
2021. aug. 16. 20:16
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Adjátok el a lakást, vegyetek fel személyi kölcsönt és a kettőből kertes házat vegyetek. Mindig lesz gond a panelban.
2021. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt részeg szomszéd . Éjféltől bömböltette a rádiót, aztán bealudt. Én kinyomtam a villanyóráját, reggel mindig összetalálkoztunk, a villanyórát kapcsolta vissza, és morgott magában.
2021. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Kombináld össze a villanyóra lekapcsolást a beszélgetés lehetőségével! Lekapcsolod a villanyóráját, hogy elkerülhetetlen beszélgetési helyzetbe hozhasd, aztán tegyél egy próbát az emberi kommunikációra. Ezzel senkinek nem okozol jelentős kárt, - a legrosszabb esetben elveszik egy-két fájl a számítógépén, ha éppen használja.
2021. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg egy italra és úgy beszéljétek meg a dolgot!

Vagy itasd rendszeresen - abban a reményben, hogy a természet idővel intézi a többit!

2021. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Zseniális ötlet 4. 💕
2021. aug. 17. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem bérelt lakás

Jegyzőnèl a tulaj ellen indîtsatok birtokvèdelmi eljàràst, akkor kibæssza a lakót vègre

2021. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam.
2021. aug. 18. 04:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!