Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajszennyezettség miatt hogy...

Zajszennyezettség miatt hogy kell feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Eddig a Retro fesztivált meg minden más buli után megjelent a SZIN is Szegeden, és nem lehet kibírni ép ésszel, hogy jelen pillanatban is csukott ablak mellett 45-60 decibellel megy a buli és ahogy ismerem a szegedi bulikat, hajnal négy előtt ez nem marad abba és még csak ma kezdődött...


Valaki légyszi segítsen a dolgozó embereknek, akik aludni akarnak és nem a Kenyeret és cirkuszt a népnek éjjeli verzióját hallgatni..



#zene #Szeged #fesztivál #zajszennyezettség #k*rvaanyádbotka
2021. aug. 25. 23:17
1 2
 1/17 Maldoror válasza:
88%
jelentsd az önkormányzatnál személyesen és írásban is!
2021. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nem bírsz ki pár napot?
2021. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Panel első emeletén lakom és a földszinten van egy nagyüzemi hentesbolt. Minimum 60 decibellel csapkodják tiszta erőből a rekeszeket a földhöz, minimum 70 decibellel ordibálnak az üzletben torkuk szakadtából és a teherautóknak az ablakom alatt kell megállniuk, ahol ugyancsak csapkodnak mindent is. Lakhatatlan tőlük a lakás hajnali 4-től délután 3-ig. Mi is aludnánk még 4-kor, de sajna nem lehet, több bíróságot is megjárt az ügy de az égvilágon semmit nem foglalkoznak a zajszennyezéssel. Ha ezzel nem foglalkoznak 30+ éve, akkor sajnálom de a te bajoddal sem fognak.
2021. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#az önkormányzat minden évben ignorálja, sőt ösztönzi a fesztiválokat Szegeden, szóval sajnos ők nem jönnek szóba


#2 cseréljünk. Aludj itt, én meg megyek a te lakhelyedre. 23L vagyok és elmegyek bulizni, ha akarok, de ha nem megyek el bulizni, akkor nem akarom még a vokált is hallgatni alvás helyett. Egész nyáron ez megy, elég éretlen lehetsz, hogyha szerinted ezt a ,,pár nap"-ot bírja ki majdnem 200 000 lakos, miközben alig pár ezer bulizik.

2021. aug. 25. 23:54
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 ettől félek... botrány, hogy miket meg nem enged a rendőrség. A Retro fesztiválnál is délután háromtól hajnal négyig ment a banzáj és bár másnapra siekrült lehallkítaniuk, utána megint felnyomták.


Merre laksz egyébként? Nagyváros, hogy nem foglalkoznak az ilyen idiótákkal?

2021. aug. 25. 23:56
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Dunaújváros. Magyarország egyik legkorruptabb városa. Azt mondják, hogy sajnos a városi és a megyei bíróságot is lefizették, így sebezhetetlenek ez ügyben. Mindenhol csókosaik vannak. Rendőrség ki sem jön rájuk, mert gyakran látják el ajándék hússal az állományt.
2021. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom #6-os. Ha így áll a helyzet, ne Szegedre költözzetek, sőt eszetekbe se jusson, ha menekülnétek. Évközben - hála az égnek- én sem Szegeden vagyok, de a szüleim/családom akkor is ,,élvezik" a fesztiválok hangját éjszakánként.
2021. aug. 26. 00:01
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem is maradnék az országban. Nyugat vár engem, csak még gyűjteni kell hozzá.
2021. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Jé, itt a dunaújvárosi húsbolt feletti lakó! :D Lehet, hogy nemsokára megjelenik a tróger alkalmazott is?
2021. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Bárcsak megjelenne. Elbeszélgetnék vele :)
2021. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!