Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunántúlon hol érdemes lakni?

Dunántúlon hol érdemes lakni?

Figyelt kérdés
Aki arra felé él, szerinte hol lenne érdemes lakni? Ahol aránylag rendesek az emberek, több a munka lehetőség, valamint sport terén is sok lehetőség található.
2021. szept. 4. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Osztrák határ melletti megyeszékhelyek között én azért szétnéznék, ugyanis kegyetlen állapotok uralkodnak. 10 év alatt annyi ember jött ide, hogy a város sem bírja.

Vannak bőven jó helyek, de nem pont a legzsúfoltabb, legdrágább helyeket ajánlanám amiket mindenki ismer. Ugyanis pont ezen okból züllött le teljesen az egész.

Gondold el, ahogy kisebb városok népessége duplázódik 10-15 év alatt. El lehet képzelni az állapotokat és az árakat is.

2022. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11; gondolom annál még mindig jobb mint az alföldön, hogy húszan pályáznak egy gyári melóra.
2022. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 ha az belefér hogy mindenhonnan kinéznek ès már az első perctől rühellenek akkor lehet, de azért az lelkileg elég megterhelő tud lenni...akkor is csak "talán"...
2022. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hagyjuk ezt a kinézős dumát. Én is itt lakok , ide születtem, itt lakott egész rokonságom. Miért kéne bárkit is kinézni azert mert ide költözik? AUSZTRIA miatt van előrébb ez a régió semmi másért, ha nem az egyik leggazdagabb ország lenne a szomszéd, olyanok lennénk mint egy alföldi falu, város semmi több. Ès a helyiek akik kijàrnak dolgozni szerintem pláne ne nèzzenek le senkit, aki a jobb munkáért költözik, mert őket sem küldik haza az osztràkok.
2022. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12

persze, de tájékozatlannak meg hülyének sem kell lenni, hogy a sok lehetőség közül, a legrosszabbakba menjen az ember.

Rengeteg település van ami nem olyan zsúfolt és olcsó.

Ismerősök most pl. Sopronból inkább Hegyeshalom fele mennek, sokkal olcsóbb az egész, a táv meg szinte ugyanannyi.

Pont ezért nem is értjük mi sem, hogy sok ember miért oda menne még a mai napig is ami már rég lezüllött. Vannak lehetőségek még azért sokkal jobbra, aki meg messziről jön annak meg tök 8 melyik város vagy falu, mert neki mindegyik idegen lesz.


Én mindig azt mondom meg nem csak én, ha nem lenne ide családi meg születési kötődés rég elmennénk másik városba a határ mentén ahová nem 1000 ből 995 megy, és ingázni ugyanúgy lehet.


Nem értem hogy miért nem lapozzák fel az emberek a térképet meg pl. az ingatlan.hu -t. Sokkal jobban megkönnyítenék az életüket az emberek.

Nem mindegy, hogy új panel vagy társasház 38 millió vagy 25 ugyanazokkal a paraméterekkel. Szerintem.

2022. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is ide születtem, pedig ez van amit írtam ki a fene akar a mindenféle putris tahóval haverkodni főleg ha sáskahadként jönnek. Az meg hogy átjárjak csicskáskodni soha nem volt opció...csinálja aki akarja/ràszorul...de az baromira nincs rendben hogy ezeket az előembereket nézzük nap mint nap...
2022. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Győr, Tatabánya, Szombathely, Székesfehérvár.
jan. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!