Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Direkt csinalja a ket szemszed...

Direkt csinalja a ket szemszed nom?

Figyelt kérdés
Megy rolunk a sus mus, kibeszeles, sz@rkavaras, pletykalkodas... Esküszöm olyanokat hallottam visza néha égnek alt a hajam... Mit tudok ezzel a két majom al kezdeni? Mind a kettő gyesen van, nincs jobb dolguk csak, a ház előtt du-késő estig pletykalkodni... Túl sok a szabad idejük... N28
2021. szept. 11. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozó prolik.

Nekünk a szemben lakó tőlünk fiatalabb pár kukkoló. Annyira hülyék, hogy az ablaknál állnak és a hátuk mögül kiszűrődő fényben lesnek.

Ha pl. éjjel 2-kor jövünk haza, akkor a szemetet hozzák ki a kukába és utána a holdfényben állnak és lesnek. :D

Ilyen állat idióták...

2021. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Egyre tobb szomszedos kerdes van.


Vannak olyan tipusu emberek amugy akik pletyi neni kategoria.


Le kell sz@rni. Ha ebbol károd van mert ellehetetlenitik a mindennapjaid akkor meg rágalmazasaert fel kell jelenteni oket. De ha te hasra csapsz es xy vagy xx mondta ezt neked vissza akkor nehogy artatlan embereket hozz kellemetlen helyzetbe. Ha meg elotted ugy beszeltek hogy te us erzekelted akkor jelezz nekik hogy kezdjenek el foglalkozni a babajukkal es a sajat hazukkal mert ha nem ragalmazasert feljelented oket.

2021. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
* hogy te is erzekelted
2021. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem nem fajul ak el idáig különben engem tényleg nem fognak érdekelni. 2 harmincas évei véget taposó majom abból az egyik a közvetlen szomszédom. Na a másik a nagy barino, ha engem és anyut meg lát együtt él szalad!!! A fenekét úgy húzza fel a kis barátnője hez, hogy porzik utána az út de közben 2 napja anyunak integet fel az ablakon. Normális az ilyen?mar elnézést.... És ma is láttam rólam pletyiznek mert rám mutogatott...
2021. szept. 11. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

1-es attol meg hogy az ablakban all az meg nem jelenti azt hogy teged lesnek. Boven olvasni itt ilyen kerdeseket.


Pl. Konyha ablakban allni jelenthet ket munkafolyamat kozotti varakozo idot is.


A kuka helyzet az mar mas kerdes talan igy van talan nem, de az sem biztos hogy az amire te gondolsz. Szamtalan magyarazata lehet. Pl. Egy bakancslista is hogy ejszaka nezzek a holdat. Ha nem zsinorba csinaljak ezt mert akkor mar tenyleg gyanus bar vannak helyzetek amikor szimplan felreertheto helyzetbe kerultek mert eppen pl. lomtalanitanak es tobbszor kell vinniuk a kukat. De ha valakinek csak hold nezo bakancs lista lehet csak teli volt a szemetesuk ezert egyuttal uritettek azt is.

2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Lattad vagy fullel tisztan erzekelted is mert nem mindegy. Lehet nem is szidnak hanem jo dolgokat mondanak rolad. A masodik valaszod zavaro es hat amilyen stilusba beszelsz roluk elgondolkodtato.
2021. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 ne is haragudj, neked ahogy látom értelmezési problémáid lehetnek és elég nagy fogalom zavar van a fejedben, mert amit ide írtál az maga a röhej!! Ja nem lehetek ki kelve magából mikor a szemem előtt mutogatta rám és láttam rólam beszéltek? Látom nem tudtad ezt se értelmezni. Na fuss neki még egyszer utána okoskodj!!
2021. szept. 11. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Es mit mondtak? Mond el. Te nem ertetted ha rad mutogat de nem tudod mit mond mert nem vagy kozvetlenul ott akkor mondhat barmit. Nem egyertelmu amit irsz.


Fultanuja voltal, hogy azt mondtak rad hogy luzer vagy mikozben mutogattak. Vagy csak tavolbol lattad hogy mutat feled de lehet teljesen masrol beszel. En pl. Mar rokonomnak meseltem hogy az ujjam gyakran szoktam igy tartani mikozben mobilozok es mutattam hogy nos aki abban az iranyba volt lehet azt gondolta hogy ramutatok kozbe meg meseltem hogy faraszto igy mobilozni. Szoval nem mindegy.

2021. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jeeezusom te mot tényleg csak kötözködni jöttél ide? Érdemleges válasz nulla. Ez téged minősít nem engem!!! Olvasd el 3x ees Ertelmezd. Elég fura, hogy rajtad kívül másnak sikerült ez fura nem?
2021. szept. 11. 20:46
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Csak azt akartam ezzel irni ha nem tudod mit mond azt felre is ertelmezheted, mert a masodik valaszodban csak lattad. Egyebkent ha meg ott voltal kozvetlenul akkor te is szolhattal volna nekik hogy foglalkozzanak a sajat hazuk tajaval.


Ha nem tudod mit mond akkor azzal te kerulsz kellemetlen helyzetbe. Ezt probaltam jelezni. Egyebkent tudom milyen erzes kozepiskolaba folyamatosan szekaltak de nekem soha nem jutott eszembe hogy en is olyan legyek mint ok attol nem lesz jobb semmi. Az az o gondolatuk.

2021. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!