Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Észak-Amerikában, vagy Dél-Ame...

Észak-Amerikában, vagy Dél-Amerikában élnél szívesebben, és miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Észak-Amerikában.
Dél-Amerikában.
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Most komolyan, ki az a szerencsétlen, aki Dél-Amerikát választaná? Mind szegény ország olcsó emberélettel, bűnözéssel, mocsokkal, betegségekkel. Hacsak nem vagy nagyon gazdag, mrt akkor bárhol kiskirály lehetsz.
2021. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyikben sem, a közelébe nem mennék Amerikának.
2021. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Dél-Amerika közelebb áll hozzám. Argentínát imádom. Többször is voltam ott, ha nem lenne mindig a csőd szélén már kitelepültem volna.
2021. szept. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Észak, valahol tényleg északon vagy a Sziklás-hegységnél. Alaszka is szóba jöhet vagy Kanada :) Lényege a végtelen, vad természet!
2021. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajj... őh... középen inkább, ha már Amerika. Karib térségben. Imádom a trópusokat. De kerülném a frekventált helyeket.
2021. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Key Westen :) Imádom.
2021. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én San Franciscóban élnék a sok-jó értelemben vett-őrült figura miatt,az éghajlat is kiváló+nem olyan sznob és drága,mint L.A.Egyedül a gyakori földrengés riasztó kissé+h bármilyen idióta fegyverhez juthat,szóval emiatt mégsem élnék az USAban.
2021. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
43%
USÁ-ban biztos nem. Vannak szép helyek Kanadában is, Chilében vagy Argentínában is. Nem tudom.
2021. okt. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen eszak, azon belul is az USA. Engem elkepeszt, hogy felulsz egy repulore es ahol leszallsz, ott egy teljesen mas termeszet var, egy mas eghajlat. Lathatsz erdot, mezot, pusztasagot, sivatagot, fenyvest, mocsarat, amit akarsz, nekem nagyon bejonne, ha igy elhetnek, hogy amikor van egy kis penzem meg idom, sorban felfedezhetnem a termeszeti kincseit. Meg nekem tetszenek amugy ezek a tipikus amerikai kertvarosok is.
2021. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egész amerikai földrészrõl maximum Kanadában élnék.
2022. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!