Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen szálláslehetőség van 4...

Milyen szálláslehetőség van 4 napra Pesten?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, kaptam egy munkát Pesten , csütörtöktol vasárnapi tart délutántól estig, hétfő-szerda mindig szabad. Van értelme albit bérelni?

Vagy lehet olyat hogy szobát 4 napra állandóan? Az a gond a vonat hajnalban 4 kor jön leghamarabb én meg 1 kor végzek


2021. szept. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Albérletet 4 napra? Ember, te valami egészen másik bolygón lakhatsz, 12 hónapnál ritkán adják ki kevesebb időre a lakást. Nem tudom, falura már eljutott-e a hír, de feltalálták a szállodákat.
2021. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

airbnb... vehetsz ki szobát 4 napra -> www.airbnb.hu

vagy munkásszálló, az sokkal olcsóbb

2021. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Kiberelsz szepen egy szobat vagy alberletet, az onnantol kezdve mar a te dolgod,hogy mennyi idot toltesz benne.

Airbnb-t is lehet, hotelt, akarmit,persze, de aranyaiban sokkal dragabb, raadasul akkor vandorolhatsz ossze-vissza, mert olyan nincs, hogy allandora fent fognak tartani neked egy szobat heti 4 napra.

2021. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Egy szobát bérelni tűnik a legjobbnak a te esetedben, ahol egyedül lehetsz, legalább a szobában nem kell mást kerülgetni...
2021. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a szállodát pont erre találták ki.
2021. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet bérelni így. És lesz három szabadnapod Budapesten, ami ha nincs covid nem rossz dolog. Rengeteg program van.


De ha meg van ingyen szállásod szülőknél közel, akkor meg számold át időben, meg pénzben e különbséget. Azt is lehet, hogy az elején ingázol és meglátod milyen. De amúgy tényleg a covid is számít, mert ha csak otthon ülne az ember, akkor lehet jobb nem bérelni.

2021. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!