Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunaújvárosban milyen a...

Dunaújvárosban milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Főleg éjjel. Tényleg nagyon rossz? Igaz hogy éjjel a parkolban folyamatosan fura alakok követik és zaklatják az embert?

2021. szept. 18. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó és vannak kevésbé jó részei. Melyik a kiszemelt rész?
2021. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy az egész város érdekel. Melyek a jobbak és melyek a rosszabbak. És az is igaz hogy a rendőröket sem érdekli különösképp a rossz közbiztonság?
2021. szept. 18. 22:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekli, csak nem igazán van ember. Meg nyilván van hányaveti, mint minden munkában, de én a szomszédos Rácalmáson lakom, és Újvárosból jönnek a rendőrök, nekem eddig jóarcoknak tűntek.


Római városrész egész élhetőnek hat, például.

2021. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Győr rosszabb, na meg Pécs aztán pláne. Debrecen, Miskolc, Szeged meg a többi inkább hagyjuk is...

Egyébként nyilván a 150 centis egyedülálló nőket jobban fogják zaklatni, mint egy megszállott gyilkológép kinézetű nagyobb darab férfit.

2021. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Székesfehérvárt is felveheted előző a listádra, egyre több a probléma ott is.
2021. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Újvárosiként mondom, hogy nem rossz a közbiztonság. Sőt...

Bár vannak részek, ahol nem mászkálnék éjszaka, de kevés. Béke városrész, Óváros, Újtelep. Ezek a legbiztonságosabb részek.

2021. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
158 centis nő vagyok, régen rengeteget mászkáltam az éjszakában, hol egyedül, hol egy barátnőmmel, életemben egyszer volt ijesztő élményem. Kb 15 éve, a régi vidámpark elhagyatott területén. Egyébként a belvárosban élek, a Városháza közelében, és soha nem jutott eszembe félni. Nyugis környék.
2021. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MIKLÓS18 válasza:
A Béke tér környéke Veszélyes,szinte Pest rosszabb részekhez hasonlít éjjel!
2022. márc. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak biztonságos és kevésbé biztonságos részei. Én úgy gondolom közbiztonság elég jó többi városhoz viszonyítva, például Budapesthez fényévekkel. Vannak rossz emberek mindenhol egész országba, benne van város hátrányába, így Dunaújvárosban is lehet találkozni velük, nincs kivétel.


Római körút, Béke városrész, Újtelep stb. mind biztonságos. Kertváros kevésbé, Lorántffy mögötti részről ne beszéljünk.


Autóbuszállomás (Béke tér) az én esetemben max 11-ig szoktam ott lenni nappal-télen utána már nem szoktak lenni buszok. Van ott biztonsági szolgálat, váróterem akkor mindig üres szokott lenni max 1-2 ember. Fura alakok megszoktak jelenni, nyilván; de nem roadmanokra kell gondolni akik aznap kipakolnak téged. Ha van is balhé általában rendőr szokta zárni vita tárgyát. De ez is azért van, fél 11 környékén mennek utolsó buszok és akkor érkeznek bulihelyekről az emberek utazni lakhelyükre.


Csövesek mindenhol van, főleg egyetem előtti parkban. Éjszaka az a drogosok, hajléktalanok központja de nem szoktak másokat aggatni ha nem foglalkozol velük.


Késő este követnének embereket? Erről nem tudok nyilatkozni, én esetemben nem volt még rá példa. Mindig kivilágított, forgalmas útvonalakon szoktam mászkálni általában lakótömbök között pl. Szórád, Vasmű út, Dózsa György stb. Kéregetők szoktak lenni még főleg Interspar, Tesco területén.


Amit mindenképp kerülnöd kell éjszaka. Dunapart azon belül is kockapark, Kertváros és Béketér Vasmű főkapu közti összekötő utat.


Másról nem tudok, csak határozottnak és körültekintőnek kell lenni éjszaka és nem fog zaklatni téged senki. De ez spec. minden városnál így van. Számomra egyik legbiztonságosabb város mai napig.

2022. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de 9-es, mit neveznek kockaparknak? Itt élek majdnem 34 éve, ráadásul egy köpésre a Dunaparttól (Erkel) de fogalmam sincs, mi az a kockapark :D
2022. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!