Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknátok szívesen szomszédok...

Laknátok szívesen szomszédok nélkül?

Figyelt kérdés
Én nagyon. Pl egy nagy telken kisebb erdővel körülvéve, egy város mellett pl

2021. szept. 22. 09:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
(10) szereted?
2021. szept. 22. 11:26
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szívesen élnék ilyen környezetben, mert illik az egyéniségemhez.
2021. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

10# vagyok

Igen, még szép, hogy szeretem.

Falunk kb 500meter távolságra van, régen szolgálati lakásnak épült a ház a helyi TSZ-hez, de aztan valami miatt nem volt szükség mégsem rá, így eladták, az előző tulaj pedig beültette a hozza tartozó kishíján 1ha területet főleg fenyővel, de van dió, mogyoró, meg gyümölcsfák is.

Én a 2015ben vettem meg, akkor már varázslatosan nézett ki, szép rendezett volt, en kicsit jobban szeretem a természetes fílinget, így aztan nem nyírok füvet, nem metszem különösebben a fákat, ívy eléggé vadregényes... van a faluban egy fickó, lovakat tart, nyáron itt van nálam az udvarban 2 lova általában, ban kulcsa, akkor hozza viszi őket mikor akarja, a lovak tartják rendben a telket, így aztan nincs gaz, és fejmagasságban nincsenek ágak.

Vannak mókusok, mindenféle énekesmadár, tartok baromfikat, de az ő helyüket majdhogynem erődítménynek kellett megépítenem, ugyanis van egy rókacsalad is a területen, akiket szintén nem akarok nagyon bántani, így most jól megvagyunk egymás mellett.

Reggelente mielőtt megyek dolgozni, kint szoktam kávézni a teraszon és hallgatom a madarakat, nézem a mókusokat... fasza, szeretem nagyon.

2021. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
En jo szomszedokkal laknek ugy, hogy a telkemre nem latnak ra, de egyebkent jol egymas mellett tudunk elni.
2021. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos anyagi helyzetem miatt eddig csak debil szomszédokat fogtam ki, valószínű irodalom tanár, orvos, antropológus szomszédom a büdös életben nem lesz. :)
2021. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én valódi tanyán élek 2km a legközelebbi ház . eddig 1x próbálkoztak a látogatók azóta nem , ahol a rokonságom lakott (szerencsére már nem) ott napi szinten feltörik a parasztok házait .
2021. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez minden álmom..nagyon szomorú vagyok,mert az aház ahol lakunk

számomra már megfelelne, de nincs igazi privátszféra, pedig már

így is rengeteget költöttünk kerítésre és növényekre..

De a szomszédok csak élvezik, ők egy büdös bokrot nem ültetnének.

Legszívesebben idős embereket szeretnék, ők korán fekszenek,

csendben vannak legtöbbször, és nem jár hozzájuk olyan sok

ember.Fiatal szomszédjaink közt még nem nagyon volt

normális.. Benzines fűnyíró reggel 8-kor, tűzrakás,

flexelés karácsonykor.. :-(((

Mindig megnézem az apróhirdetésekben a modernizált

tanyákat, de sajnos horribilis áron vannak csak..

2021. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!