Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg igaz, hogy Hong-Kongba...

Tényleg igaz, hogy Hong-Kongban már egy 20-25 négyzetméteres lakás is teljesen átlagosnak számít? Hogyan élhet egy ember egy ilyen kis méretű lakásban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aludni elég.
2021. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom átlagos-e, de a linkelt csatornán megmutatják hogyan. Vannak jó prktokák, mashol meg kárpótol az otthonosság.

2021. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyedülállóként, ha az ember nem lomgyűjtő és nem zongorista vagy terepasztal-építő, akkor elég.

S talán van előnye is: zuhanyozás közben megfőzöd a kávét... :P

2021. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Magyarországon is van ilyen lakás, Pesten is.

Ott is lehet élni.

Bár előfordulhat, hogy udvari wc van.

2021. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok jó ember kis helyen is összeverekszik! Az ázsiai emberek eléggé gyakran gondolkodnak a z-tengely mentén, - tehát nem a valóságtól elrugaszkodott ötlet náluk a 3-4 emeletes ágy koncepciója. Gazdaságosnak akkor nevezhető ez a megközelítés, ha nappali és éjszakai műszakokat letudók váltják egymást ezekben az ágyakban, - még melegében! :D
2021. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Máshol is vannak ám ilyenek. Pl. New York-ban:

https://www.youtube.com/results?search_query=tiny+apartment+..

Lockdown alatt egy magánzárkával ér fel minden értelemben. Én személy szerint törvényben tiltanám az ilyen egérlyukak kiadását.

2021. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten élünk 32 négyzetméteren, bőven elegendő, esetleg egy 1-2 négyzetméteres spejz jól jönne, de mondjuk 35 fölé nem mennék, nem is akarnék annál nagyobbat.

Ha egyedül lennék, a 25 is elég lenne. Szerintem nincs ebben semmi furcsa.

2021. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sem ritkák az ekkora garzonok. Mi hárman nyomorgunk 27 négyzetméteren bő 30 éve. Az összehasonlítás kedvéért: a magyar börtönökben a négyszemélyes cellák 25 négyzetméteresek, és abban nincs benne az előszoba, konyha, tárolók, miegymás...
2021. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Én 230 négyzetméteren élek egy 1500 négyzetméteres telken. Nekem nem lenne elég 25 négyzetméter.
2021. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!