Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha az ember...

Mit lehet tenni, ha az ember drága szomszédja folyamatosan a garázsa elé áll?

Figyelt kérdés

Van valami hivatalos módja, hogy magánterületen elérjem, hogy ne álljanak a garázsom elé?


Már legalább 10x kértem az embert és az asszonyt is, de eredménytelen, ignorálnak.


Gondoltam arra, hogy lefestem a területet, kirakok egy megállni tilos táblát, de mivel ez nem hivatalos, nyilván ugyanúgy nem érdekelné őket.


Vagy vitessem el a kocsijukat trailerrel? De akkor lehet még engem büntetnének meg.


Bármilyen javaslatnak örülnék, mit csináljak ezekkel az idiótákkal?



2021. okt. 9. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Támassz egy százas szöget az egyik kerék alá minden egyes alkalommal. És persze te nem tudsz erről semmit, biztos valami huligán volt :)
2021. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is javaslom hogy szúrj ki velük. Mert ezt tuti nem véletlen csinálják, de mégcsak nemtörődömségből sem. Ezt direkt csinálják mert látják hgoy bosszantanak vele téged. Vagy hívd ki a rendőröket.
2021. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

legszívesebben a feje alá tenném azt a szöget, de egyből tudná, hogy én voltam

sajnos ehhez pont elég az a 2 agysejt, ami kettőjüknek összesen van

2021. okt. 9. 11:16
 4/16 A kérdező kommentje:

a rendőr mit tud tenni?


a képességeikből és a hozzáállásukból kiindulva igazoltatnának (engem)

2021. okt. 9. 11:18
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
#3 És nem baj ha tudják, a lényeg hogy ha feljelentenének vagy valami, akkor nem tudsz az egészről semmit.
2021. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ők is teleszórhatják a garázsom előtt szöggel bosszúból

tényleg nem tudom mihez kezdjek ezekkel

nőként nyilván semmit nem fogok elérni szép szóval

2021. okt. 9. 11:30
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha magántulajdon, akkor hogy tudnak elé állni? Valami lakótelepi garázssorról beszélünk, vagy mi? Mert ebben az esetben nem csak maga a garázs, hanem az előtte lévő beálló rész is a tulajdon része, így azt sem lehet igénybe venni engedély nélkül, ez pedig feljogosít téged arra, hogy elvitesd az autót. Az lenne a legbiztosabb, ha előtte tudnál bizonyítékot szerezni arról, hogy te civilizáltan megpróbáltál beszélni velük, ők pedig elutasították a kérésedet. Videó, vagy legalább hangfelvétel.
2021. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 qkker1 ***** válasza:
42%

"Támassz egy százas szöget az egyik kerék alá minden egyes alkalommal."


8 hatásosabb, bármerre indul el, minden kerék kap egyet.

2021. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7


ez egy társasház

van 3 garázs egymás mellett, az enyém az egyik szélső

és úgy állnak elé, hogy az autójuk belóg az útba

maga a garåzs nagyon keskeny, tehát már előtte merőlegesre kell állnom, hogy be tudjak állni, bent nem tudok manőverezni

annyira profi meg nem vagyok, hogy bravúrozzam

egyébként mindig nagyon szépen válaszolnak, hogy persze elállnak, csak aztán a köv. alkalommal megint ott vannak

2021. okt. 9. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a felnyitható, zárható fémvackok nem játszanak?
2021. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!