Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol van több cigány Gyálon...

Hol van több cigány Gyálon vagy a 16. kerületben?

Figyelt kérdés
Ezen vesztünk össze és érdekelne a véleményetek

2021. okt. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A 16 ker. Pest legtisztább kerülete ilyen szempontból (is). Nem véletlen, hogy Bp.-en itt van a legkevesebb bűncselekmény.
2021. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy milyen szempontból.

Gyálon több az őshonos.

16 ban több aki csak lopni jár oda.

2021. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Értelmetlen a kérdés, egy cigánymentes kerületet hasonlítanak össze egy c.-tól hemzsegővel. Biztos vagyok benne, hogy a két vitázó közül egyik sem járt soha a 16. kerületben, de még azt sem tudják, hol is van. Bp. kerületeiről láthatóan nincs fogalmuk.
2021. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Gyál egy "telep", az egész agglomeráció egyik legfertőzöttebb települése (a rosszabbik fajtától). Pár hete, mikor ott bringáztam, egy szűk úton padlógázzal, reflektorral szembe jött egy teljes kiőrlésű nő, direkt rám húzta a kormányt és k.anyázott is egy cifrát, hogy ha nem állok félre, meghalok. Visszaszóltam neki, erre hátramenetben rátaposott a gázra, konkrétan el akart gázolni. Ott hagytam a g*cibe, de elég para volt. Durva, hogy ilyen lények élnek ott. (Még tudnék mit mesélni, ami ott történt velem.)
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A 4-esnek igaza van! Albérletben laktunk ott munka miatt, egy évig bírtuk csak. Soha többet!

A 16. kerülettel össze nem lehet hasonlítani.


A lakosok kb. ötöde írástudatlan, kötekedő, balhézó ember. Elég egy ilyen az utcádba, aztán a békés kertvárosi életedet lehúzhatod a wc-n.


Szeméttel van tele az egész város és a környéke. Az autósok a jobbkézszabályt nem ismerik, hetente volt baleset az utcánk végén.

Láttam ahogy babakocsit toló kismamát majdnem elgázoltak az úton versenyző roncsaikkal a cigányok.

Meg lovaskocsiról dobálták le a szemetet az albérlet melletti erdősávba. Még a város főútja is tele volt lószarral.

Hajnalban meg este a kivilágítatlan bicikliseket meg gyalogosokat kerülgetheted a híresen szar közvilágítású utcákon.

A kutyákat képtelenek az udvaron tartani, kóbor állatokkal van tele az egész város.

(engem gyerekkoromban megharapott egy kutya, ezért távolságot tartanék tőlük, de gyálon nem tudod ezeket kikerülni)

Cserébe a macskákat mérgezik meg légpuskával lövöldöznek rájuk.

Internet csak csigalassú ADSL volt, amikor már Anyámék falujában is optikai kábelt kötöttek be.

A víz olyan barna és büdös volt, hogy fürödni meg mosni sem lehetett sokszor.

A leggázabb település ahol eddig élnem kellett. Mintha Romániában élnél kb. Árpádföld ehhez képest Rózsadomb.

2022. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Igen, a jó kis Tiborcz-féle közvilágítást kihagytam: a főbb utak kivételével csak minden második vagy harmadik oszlopon van lámpa. Mondanom sem kell, hogy az elesésveszélyen túl az amúgy is borzalmas közbiztonságra milyen hatással van: rengeteg a betörés, de rablások is vannak. Régebben egyik évfolyamtársamat majdnem megkéselték a CD-s walkmanje miatt.

Kutyás élményem is van: a Gesztenye utcán (aminek a vége egy gettó) bringázva a cigányok egyik kutyája megtámadott, úgy kellett lerugdalnom, mert majdnem elkapta a lábamat. Azóta arra soha többet, de már az egész városba sem szívesen tekerek át innen Imréről...

A vízhez annyit, hogy benne vagyok a gyáli csoportban, és nincs olyan hét, amikor valaki ne mellékelne fotót az undorító barna/sárga csapvízről. Tényleg olyan, mintha Románia egyik falva lenne :D Voltam már Szabolcs-Szatmár-Beregben, és esküszöm, hogy inkább ott laknék.

2022. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!