Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jászjákóhalmáról vélemények?

Jászjákóhalmáról vélemények?

Figyelt kérdés
Szemlátomást "tisztább", rendezettebb, mint Jászapáti, Jászkisér, Jászladány vagy Heves. Mit gondoltok, milyen a közbiztonság? Valóban jobb, mint az említett településeken? Leginkább olyan válaszoljon, aki ismeri a falut! Köszi.

2021. nov. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én apátin lakok, és igen jákóhalma sokkal jobb ami a népséget illeti, cuki kis község, vannak cigányok de nem olyN vészes. Sok lehetőség nincs ott, a legjobb dolog ott a MOL kút, ezen kívül kisbolt, egy coop, posta, büfék vannak, meg egy iskola, plusz bölcsi (bár ebben nem vagyok biztos)
2021. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld.
2021. nov. 5. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jászkisért nem ajánlom a felsoroltak közül, én ott lakom. Helyi munkalehetőség nem igazán van, de legalább a közlekedés borzasztó, és a pár kilométerre lévő munkahelyre se igen vesznek fel emiatt, sok a drogos is, illetve viszonylag kevés bolt van. Apáti a boltok szempontjából jobb, kicsit több a munkalehetőség, de a közlekedés nagyon minimálisan jobb, viszont a közbiztonság rosszabb. Ladány az közbiztonság szempontjából kicsit rosszabb, mint Kisér, a többi ugyanaz. Hevest nem ismerem annyira.


De az biztos, hogy a Jászapáti-Jászkisér-Jászladány triónál jobb Jászjákóhalma

2021. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Heves szerintem sok mindent elárul magáról ha Apáti felől érkezünk, de több lehetőség van, Lidl Spar Pepco ez szerintem nagy előny :)
2021. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ, 3-as! Sokat segítettél.

4: Ismerem sajnos, mini Detroit :D

2021. nov. 19. 22:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!