Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos most Kecskemét külterületén este sétálni, bicajozni?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Kecskeméttől kb 50 km-re Kiskunhalason kamerára vettek egy fekete macskafélét, amely egyesek szerint párduc is lehet akár.

Holnap este ellátogatnék az egyik barátomhoz, aki viszonylag tanyás, külterületi beütésű helyen lakik Kecskemét mellett és kicsit elgondolkodtam, hogy lehet hogy halasztani kéne a találkozót mondjuk 1-2 héttel. Ugyanis bicajjal mennék, mert autóm nincs :(

Ti mit tanácsoltok?

Meglátogassam holnap a barátomat, vagy inkább még ne?



2021. dec. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze....
2021. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem értem kecskemétikent mi közünk ahhoz, hogy Kiskunhalason mi van. Attól függ, hogy melyik városrészről beszélsz
2021. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Este, sötétben, elhagyott helyen eleve kell, hogy legyen nálad gázspray, ha van macska 50 km-re, ha nincs. Manapság az emberektől jobban kellene félned.
2021. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
És a nem létező párduc szerinted, hogy jut el Kecskemétre? Szerinted végigmegy a tökömtudja hanyas úton és mindenki elintézi annyival, hogy "némá, párduc" és nem jelentik be?
2021. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajjistenem.... :-D :-D


Hamarabb fogsz ráfagyni a bicajra, mint hogy pumával találkozz.... :)))))

2021. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
orkok nagyobb veszélyt jelentenek , szerintem már a párduc nincs meg
2021. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Utana hogy megy haza vagy ott alszol?

Ha gyorsan tekersz akkor ha szerencsed van nem lesz gond csak legy figyelmes es ha megoldhato akkor menjen erted az ismerosod ha van autoja

2021. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!