Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen ezekben a városokban...

Milyen ezekben a városokban élni (fiatalként)? Mennyi lehetőség van?

Figyelt kérdés
Debrecen, Pécs, Szeged, Szombathely

2021. dec. 19. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Debrecenben lakom. Szeretem ezt a várost, de nekem már nagyon unalmas, olyan sok jó hely sincs erre, persze ott a békástó, Nagyerdő, ez mind szép és jó stb. De a belvárosban pl az albérletek nagyon le vannak pukkanva, és nem igazán vagyok megelégedve ilyen szempontból vele, hiába nem arra lakom.
2021. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Szombathelyen születtem, Pécsett laktam, most debreceni vagyok. És maradok.

Visszafelé már nem működne.

Debrecen nagyon drága - viszont minden van, ami egy fiatal testi,szellemi, anyagi gyarapodásához kell.

Szeged kb. mint Debrecen, csak jóval kevesebb a munka.

2021. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A felsoroltak közül Szegedet választanám.
2021. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Debrecenben sem hegy - mint Pécsett, sem folyó - mit Szegeden, mégis minden van!

Pécs gyönyörű, Szeged szép - Debrecen komplett és élhető.

2021. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szombathely egy kész tragédia!!!
2021. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szombathely konkrétan egy végtelenül nagy okádmány, ahol az életminőség egy 70-es évekbeli román pusztulathoz hasonlítható. A többit nem ismerem. Összehasonlítási alap, ahol már legalább fél évig volt lakásom és hosszabb-rövedebb ideig tartózkodtam is ott életvitelszerűen: Bp, Sopron, Győr, Szombathely, Ajka. Ezek közül még Sopron is élhetőbb a napi 50 ezer ingázó tirpákkal és cigóval, vagy Ajka a füstölgő, pernyét okádó gyáraival.
2021. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik várost igen jól ismerem.

Ezért - mindent figyelembe véve - szerintem a sorrend:

Debrecen, Szeged, Pécs,....... Szombathely.

2021. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

Pécs belvárosában lakom előtte Budapesten éltem.Imádom a rengeteg egyetem miatt nagyon sok fiatal vqn a varosban.A het szinte minden napjan tematikus kari bulik vannak a varosban.Rengeteg etterem.Es sok program szemelyes kedvencem a feny fesztival.A varosban rengeteg kiallitas is talalhato.Szinhaz es mozi is van.Rengeteg kirandulasi lehetoseg.A varos gyonyoru.

19L

2022. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Azért Ajkát nagy kihívás lenne alulmúlni, mert az valóban egy iszonyatos szartelep.


Szombathely szimplán csak egy csicska mezőváros, ami legaradt egy hetvenes évekbeli podóliai mezőváros szintjén.

2022. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!