Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kibírhatatlan Szerintetek ez...

Kibírhatatlan Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Annyira unom ezt..ti mit tennétek? 20 éves csaj vagyok a lakotarsam pasi 23 éves.. ezzel a fickóval sok gondom van...és amint tudok elkoltozok...a szülei alattunk élnek..és amikor jönnek hozzájuk rokonok...a fia *lakotarsam ) rám erolteti h menjek le hozzájuk és ha nincs kedvem és nemet mondok...kioszt,sérteget h én milyen önző vagyok és ezt se vagyok kepes megtenni..meg hogy nagy bunkóság h én nm megyek le hozzájuk mikor vendégek vannak......semmi közöm a családjához nem vagyunk együtt mégis ekkora cirkuszt csinál és nem akad le a témáról...nagyon elegem van belőle....köze nincs az onzoseghez....lépcsőházban lakunk..a lakotarsam szülei is azinten csak alattunk vannak...ti mit gondoltok?

Szerintem egyáltalán nem vagyok köteles lemenni....



2021. dec. 19. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress más albérletet.
2021. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Beteg. xD

Csak egy lakótárs, nem tudom mit akar.

Lehet úgy vannak vele, hogy a barátnője vagy mert együtt laktok.

Sokaknál ez így logikus. Elmebaj.

Nyugodtan mond meg neki erélyesebben, hogy NEM. És ha ezzel bármi baja van azt téged hidegen hagy. Ő csak a lakótársad.

2021. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Mi mást tehetnél, mint hogy elköltözöl?
2021. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem adsz neki egy ordas nagy pofont?
2021. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Kitől bérled a lakást? Gondolom nem a palitól, szóval hívd fel szépen az illetőt és számolj be neki a helyzetről. Kicsit helyre fogja tenni.


Ha tőle bérled, az nagy probléma, ebben az esetben muszáj lesz váltanod (bár előbbinél is érdemes, csak így minél előbb). Nagyon hülyének néz és azt hiszi irányítgathat, ne engedj neki.

2021. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dzsoki ***** válasza:
97%
Valóban,nem vagy köteles lemenni.Vélhetően,nem lakótársnak,hanem barátnőnek vagy beállítva.A pasi,esetleg buza vagy impotens,de nem mondta még a szüleinek sem.Egyébként,miért költöztél oda és miért nem tudsz eljönni?
2021. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
ő egy elmebeteg
2021. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

"20 éves csaj vagyok a lakotarsam pasi 23 éves"


Odaköltöztél egy pasihoz és egy lakában élsz vele.

Ne meséld már, hogy -csak- lakótársak vagytok!

2021. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!

Sántít a meséd!

2021. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Dzsoki ***** válasza:
69%
8-as!Miért ne? Legalább az egyikük,esetleg mindketten a saját nemükhöz vonzódnak.Vagy a pasi impotens,esetleg a lány frigid.Esetleg,mindkettő igaz.Tehát,simán lehetnek csak lakótársak.
2021. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!