Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten tényleg nagyon...

Budapesten tényleg nagyon veszélyes este utcán tartózkodni?

Figyelt kérdés

Haverom mondta hogy ha nem vagy egy két méteres benga ál*at vagy nem nézel ki félelmetesen akkor nagy eséllyel megvernek, megkéselnek , de minimum kirabolnak. Igaza van szerintetek?

És azt is mondta hogy nem csak a 8 kerület ilyen hanem szinte az egész a rózsadombot kivéve...

Tényleg ennyire rossz a helyzet vagy eltúlozza?



2021. dec. 24. 13:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És tényleg sok bűncselekményről hallani hireket mostanában...
2021. dec. 24. 13:24
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Amióta visszatértek a liberálisok, megszüntették az állandó közterület-felügyeleti járőrözést, megvonták tőlük a pénzt, kiterelték a hajléktalanokat az aluljárókba, az utcákra (mondván, joguk van életvitelszerűen az utcán tartózkodni), azóta a drogosok is ellepték a Belvárost is, a Gellérthegyet és környékét belakják a hajléktalanok,

piszkítanak, zaklatnak.

Megint lezüllesztették a fővárost. Mindenesetre megint nem ajánlott egyedül, éjszaka bóklászni a fővárosban sem.

2021. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Esetleg aki ott lakik elmondaná mi a helyzet?
2021. dec. 24. 13:28
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Amint lemegy a nap mindig megy az autók és kukák gyújtogatása, molotov koktélokat dobálnak, stb... Budapest olyan, mint Gotham city (irónia).
2021. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Adott környéktől is függ szerintem, ennyire egységesen nem lehet kezelni szerintem.
2021. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Marhára nem. Vannak rázós helyek éjjel, a viii. és a x. kerület egyes részein, de túlnyomórészt biztonságos a város.
2021. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a kerület. Nálunk a 2. kerben nyugodtan sétálgatok, a 8. kerületbe viszont nem mennék sötétedés után
2021. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya cityben nőttem fel, néha meglátogattam apámat a nyócban (na jó, ott azért néha féltem) aztán lehúztam pár évet Erzsébeten, és onnan dobbantottam Gyálra. 165 centis szelíd asszonyka vagyok. Még élek. :) Szerintem másnak is összejött már ez a bravúr. :D
2021. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik részén. Én Budán éltem mindig is, itt sosem féltem kinn maradni, bármikor elücsörögtünk az utcán egy sörrel egy környékbeli haverral vagy a párommal. Könnyedén sétáltunk haza éjjel is, egyedül is. 8kerben lehet, hogy jobban kapkodnám a lábaim
2021. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A csunya, bunos, veszelyes Pest 🤣
2021. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!