Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Legközelebb rendőrt hívjak?

Legközelebb rendőrt hívjak?

Figyelt kérdés
4 emeletes házban, a földszinten élek. Tegnap azaz karácsonykor, hajnali fél 2-kor a 3-on lakó szomszéd iszonyat hangosan hallgatta a zenét. Onnan tudom hogy ő, mert köntösben hajnalban felmentem. Csengettem. Olyan hangos volt a zene hogy nem hallották. Messengeren ráírtam hogy hallja-e a zenét? Sunnyogott tettette az értelmetlent. Mondom már este 11 óta próbálok aludni de vki zenél. Karácsonykor hajnali fél 2-kor. Azt írta jó éjt. A zene kb 10 percre abba maradt majd kicsit halkabban újra. Én ma annyira fáradt kialvatlan vagyok hogy a lábaimon alig állok meg. Ma kérdeztem a többi lakót. Azt mondják nem hallották. Kivéve a felettem lakót. Ha legközelebb is ezt csinálja a szomszéd, akkor jogosan hívom ki a rendőröket?
2021. dec. 25. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Azt kellett volna írnod neki,hogy már jönnek a rendőrök.

Egyébként igen.


Én is így voltam tegnap,belvárosban kissebbségi t.tv.k ugyanezt csinalták.Jöttek is a rendőrök.

2021. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ki is kell sokszor. Sajnos sokan nem értenek a szép szóból.
2021. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Már most ki kellett volna hívd. 10 óra után csendháborítás.
2021. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annyira fáradt voltam hogy kb már beszélni sem tudtam volna. Ma is rosszul vagyok a kialvatlanságtól. A többi szomszédot sem értem. Senki ne beszélje be hogy csak én és egy másik szomszéd hallottuk.
2021. dec. 25. 08:58
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Jogosan hívod ki, de én, ha ez nem szokott előfordulni, akkor nem tenném. Különösen, ha egyébként olyan jó a viszony, hogy még egymás messenger elérhetőségét is ismeritek.

(Megjegyzés: feküdj le és aludj pár órát, ne karácsony reggelén lakókat faggass és ide írogass)

2021. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Ünnepnap egész nap csendháborítás.
2021. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5-ös en éjszaka, éjjel szoktam aludni. Másrészt a közössegi együttelésnek vannak szabályai.
2021. dec. 25. 08:59
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg, most miért nem alszol, ha a lábadon alig állsz?

Mondjuk én a többi lakó helyében hülyét kapnék, ha hozzám csengetnél karácsonykor reggel 7-8 tájban ezzel.

2021. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A csendháborítás bármikor csendháborítás,zajerősségnél tesznek különbséget.
2021. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8-as az hogy én éjjel tudok aludni az neked miért gond? Nehogy már te mond meg hogy aludjak nappal a szomszéd miatt éjjel helyett. Fordítva ülsz a lovon!
2021. dec. 25. 09:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!