Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felszedetnétek velük?

Felszedetnétek velük?

Figyelt kérdés
A szomszédunk erkélye a mezsgyéig tart, lábakon áll. Ez a bejáratuk is, de van rajta grillsütő, szék, asztal, muskátli, minden. Egész évben potyog róla a szemét. (Fültisztító pálcika, kupak, lego, foci kártya, csempe távtartó műanyagok, papír, stb.) Most körömnagyságú konfettik potyogtak át. Eddig mindig összeszedtem a szemetet, de mostmár unom. Mondhatom nekik, hogy szedjék össze?

2021. dec. 31. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Jogosan mondanád de valószínűleg az ilyen kretén nem fogja felszedni.
2021. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod. Max kirohognek. Sajnos tarsashaz hatranya ez. Lehet osszeszedik. Lehet leszarnak, lehet megvernek...
2021. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összeszedném és odaborítanám nekik az ajtóba.
2021. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ezt az erkélyes bejáratot úgy hogy szemét tud róla potyogni nehezen tudom elképzelni.


Viszont ha lábakon áll miért nem dobsz be alá valamit ami bűzölöghet ott nekik? Pl mirelit halat.

2021. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az anyjáék fölé építkeztek. Attól még nem társasház!
2021. dec. 31. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
összeszedném és visszaszórnám
2021. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha a saját telkükön sem szedik össze, észre se fogják venni, hogy visszaszórom. Viszont a szél átfújhatja simán újra.

Azért akarok szólni, hogy vegyék már észre magukat.

2022. jan. 1. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyennel semmire nem mész max még jobban csinálni fogja.
2022. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!